Wtorek, 6 grudnia 2022

Mamy dla was wejściówki do kina i na koncerty

2016-04-18 16:15:09 (ost. akt: 2016-04-18 16:38:20)

Autor zdjęcia: archiwum dystrybutora

Podziel się:

„Księga dżunglii” czy obraz Michała Rogalskiego o wojnie „Letnie przesilenie”? Mamy bilety! Czas zrobić sobie wiosenny prezent!

Seans w Multikinie 19 kwietnia
Łowcy miodu
Multikino, godz. 18
To pierwszy polski pełnometrażowy, wysokobudżetowy film przyrodniczy. Pierwsze tego typu przedsięwzięcie w polskim kinie. Pierwszy i oby nie ostatni głos polskich filmowców w obronie pszczół. Razem z aktorką Magdaleną Popławską podążymy przez Europę i Azję, by zajrzeć jak rusza się na ratunek pszczołom na całym świecie. Jednym z bohaterów będzie Kamil Baj, pracownik korporacji hodujący pszczoły na dachach modnej warszawskiej galerii handlowej.

Multikino
1 podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmu Łowcy miodu (19 kwietnia, godz. 18)
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601

Seans w Multikinie 21 kwietnia
KINO
„Hamlet”
Multikino, godz. 19
Z cyklu „Sztuka brytyjska na wielkim ekranie” obejrzymy spektakl National Theatre Live z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej.

Multikino
1 podwójne zaproszenie ( 21 kwietnia, godz. 19)
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601

Seanse kinowe i koncerty
22 kwietnia

KINO
Cloverfield Lane 10
Mroczny, pełen tajemnic thriller. Po dramatycznym wypadku samochodowym, młoda kobieta odzyskuje przytomność w podziemnym schronie. Dowiaduje się, że śmiercionośny atak chemiczny skaził środowisko.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 73601

Letnie przesilenie
Obraz w reżyserii Michała Rogalskiego opowiada o dorastaniu w czasie wojny. Bohaterami są młodzi ludzie, których beztroska przerwana została przez II wojnę światową.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 73601

Ratchet and Clank
W przeniesieniu konsolowego hitu z Play Station maczali palce ojcowie cyklu z Insomniac Games. O dobrą zabawę zadbali z kolei spece od oskarowej produkcji „Gdzie jest Nemo?”.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino6.x pod numer 73601

Szefowa
Melissa McCarthy wcieliła się w Michelle Darnell – bizneswoman, która trafia do więzienia za przekręty. Kobieta po wyjściu próbuje odbudować swoje imperium.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino7.x pod numer 73601

Księga Dżungli
W najnowszej ekranizacji legendarnej powieści Rudyarda Kiplinga w obsadzie znajdą się m.in.: Bill Murray (Baloo), Scarlett Johansson (Kaa), Christopher Walken (Louie), a także muzyk Kermit Ruffins. Produkcja połączy film aktorski z animacją komputerową.

Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino8.x pod numer 73601

Piąta fala
Kolejna produkcja o inwazji kosmitów. Obcy na początku odebrali nam elektryczność, potem zrzucili na świat powodzie, zarazy i inne klęski żywiołowe.
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino9.x pod numer 73601

Koncert
Pendofsky
Nowy Andergrant, godz. 21
Muzyczna uczta. Na scenie zdobywca Mateusza Trójki 2015 w kategorii jazzowe odkrycie roku i znakomity basista Marcin Pendowski wystąpi pierwszy raz w Olsztynie z materiałem z płyty „Pendofsky!”. Bilety: 15 zł/ 20 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms o treści no.bilety1.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Powiadomimy laureatów.

24 kwietnia — koncert
Koncert
Virgin Snatch — Ten Years in Blood

Nowy Andergrant, godz. 19.30
Virgin Snatch jest jednym z nielicznych na polskim rynku zespołów, uprawiających szeroko pojętą stylistykę thrash-metalową. Zaangażowany społecznie i politycznie, umiejętnie wychyla się poza ramy sceny undergroundowej, łącząc kilka podgatunków muzycznych. Support: Minetaur i Ogotay. Bilety: 20 zł.
2 bilety
Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms o treści no.bilety2.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Powiadomimy laureatów.

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w sobotę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa i Multikina do wykorzystania od 25 do 28.04


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB