środa, 27 września 2023

Premiery w kinie, uzdolniony pianista w filharmonii i Kanadyjczycy na scenie. Mamy dla was wejściówki!

2016-05-02 14:21:01 (ost. akt: 2016-05-02 15:38:14)

Autor zdjęcia: archiwum dystrybutora

Podziel się:

Najnowsza odsłona przygód superbohaterów od Marvela, maraton z Kapitanem Ameryką czy animacja dla najmłodszych? Zdobywajcie wejściówki i zróbcie niespodziankę rodzinie.

Łapcie wejściówki. By je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na pytania, które znajdziecie pod opisami. Na odpowiedzi czekamy do środy, 4 maja, do godz. 12.

MonkeyJunk. Z Kanady do OlsztynaRewelacyjni bluesmani z Kanady przyjeżdżają do Galerii Sowa, by tutaj dać tutaj widowiskowe show. Zagrają w czwartek, 5 maja o godz. 20.


Wielu z was zdziwi zapewne stwierdzenie, że w Kanadzie można grać bluesa. Można i to z takim rozgłosem, że ta ekipa jest sławna na całym świecie. MonkeyJunk stawia na bluesa wymieszanego z rock’n’rollem i klimatami jam-bandowymi. Choć oni wolą o swojej unikatowej mieszance mówić, że to swamp R&B, soul boogie i pościelowy funk. 
Trio pochodzi z Ottawy, i od lat jest gwiazdą kanadyjskiego środowiska bluesowego i światowego. Teraz wracają w nasze strony z najnowszym albumem „Moon Turn Red”. Po raz kolejny energetycznie i unikalnie. 

MonkeyJunk w Galerii Sowa

Czwartek, 5 maja o godz. 20


[quote]Mamy 2 pojedyncze bilety dla czytelników


Jak je zdobyć? Wystarczy wysłać odpowiedź na pytanie: „Wymień trzy tytuły albumów zespołu i napisz dlaczego lubisz bluesa?”. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: poczta@naszolsztyniak.pl do środy, do godz. 12.Pianohooligan w FilharmoniiPiotr Orzechowski PIANOHOOLIGAN — to tytuł kolejnego Mistrzowskiego recitalu fortepianowego w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Ten w piątek, 6 maja o godz. 19 w olsztyńskiej filharmonii.

Pianista Piotr Orzechowski zaprezentuje muzykę ze swojego solowego albumu „15 Studies for the Oberek”. Na płycie, której inspiracją była zajmująca szczególne miejsce w twórczości Orzechowskiego muzyka polska, artysta twórczo analizuje poszczególne elementy polskiego tańca — oberka.

Wyobraźnia Orzechowskiego wydaje się nie mieć granic i trudno wręcz momentami podążać za tym pianistą pisze Jacek Marczyński z „Rzeczpospolitej”. Teraz jego koncertu wysłuchamy na żywo w Olsztynie.


Bilet normalny: 40zł , bilet ulgowy: 30zł, karta melomana: 20 zł do nabycia w kasie filharmonii oraz na bilety.filharmonia.olsztyn.pl


Piotr Orzechowski PIANOHOOLIGAN 

Piątek, 6 maja, godz. 19
Filharmonia

W programie muzyka z albumu solowego „15 Studies for the Oberek” 

Mamy 2 bilety dla czytelników
Jak je zdobyć? Wystarczy wysłać odpowiedź na pytanie: „Z jakim mistrzem współpracował artysta i co, waszym zdaniem, jest inspirującego w oberku?”. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: poczta@naszolsztyniak.pl do środy, do godz. 12.

A co w kinie? Też mamy wejściówki!SzefowaMelissa McCarthy wcieliła się w Michelle Darnell, bizneswoman, która trafia do więzienia za przekręty. Kobieta po wyjściu próbuje odbudować swoje imperium. A w dotarciu do celu pomogą jej… dziewczynki-skautki, które zarabiają na wyjazdy sprzedając pieczone babeczki. Co stanie się, kiedy szefowa z piekła rodem stanie na czele ciasteczkowego biznesu? Z pewnością będzie bardzo ciekawie. 

Multikino

1 podwójne zaproszenieJak je zdobyć? Wystarczy wysłać odpowiedź na pytanie: „Jaki jest wasz ulubiony przepis na babeczki? To był pomysł na biznes głównej bohaterki”. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: poczta@naszolsztyniak.pl do środy, do godz. 12


Księga dżungli


Bajkowa premiera miała miejsce w 1967 roku, teraz powraca w najnowszej wersji speców od animacji w wytwórni Disneya. I robi wrażenie. Magiczne, mimo że na planie obecny jest żywy aktor. Producenci połączyli film z aktorami z animacją komputerową. Wszystkie zwierzęta, które towarzyszą Mowgliemu, stworzono komputerowo techniką, którą widzieliśmy już w „Avatarze” i „Życiu Pi”.

Multikino

1 podwójne zaproszenieJak je zdobyć? Wystarczy wysłać odpowiedź na pytanie: „Za co cenicie opowieść o Mowglim?”. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: poczta@naszolsztyniak.pl do środy, do godz. 12.

Premiery kinowe 6 majaMaraton Kapitana Ameryka


Ten piątek, 6 maja należy do superbohaterów. tego dnia właśnie powinni stawić się w kinach miłośnicy twórczości Marvela. Czas, by dobro zwyciężyło.
Fani superbohaterów będą mieli okazję obejrzeć wszystkie trzy części serii, rozpoczynając od „Pierwszego starcia” przez „Zimowego żołnierza”, aż po premierową „Wojnę bohaterów”. To będzie niezwykła przygoda pełna emocji, których mogą dostarczyć jedynie Avengersi.

Maraton Kapitana Ameryka

Helios, piątek, 6 maja, godz. 22.30
Maraton Kapitana Ameryka

Multikino

piątek, 6 maja o godz. 22

Mamy jedno podwójne zaproszenie

Jak je zdobyć? Wystarczy wysłać odpowiedź na pytanie: „Za co lubicie Kapitana Ameryka?”. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: poczta@naszolsztyniak.pl do środy, do godz. 12.#WszystkoGraMusical o trzech pokoleniach warszawianek, które szukają szczęścia, miłości i radości życia. W filmie zagrali m.in. Stanisława Celińska, Kinga Preis, Krzysztof Stroiński, Anna Tomaszewska i Antoni Pawlicki. W trakcie musicalu zabrzmią najlepsze utwory polskiego popu i rocka. Na ekranie wykonywane są piosenki z repertuaru Maanamu, Izabeli Trojanowskiej, Perfectu, Lombardu, T.Love, Maryli Rodowicz, Ireny Santor, Krystyny Prońko i Marka Grechuty
.
Helios

2 bilety

Jak je zdobyć? Wystarczy wysłać odpowiedź na pytanie: „Wymień najciekawszy twoim zdaniem polski musical i uzasadnij wybór”. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: poczta@naszolsztyniak.pl do środy, do godz. 12.Dzielny kogut ManiekZnakomita animacja i komedia dla całej rodziny pełna przygód i humoru. Młodzi widzowie dowiedzą się, że dla przyjaciół warto wzbić się do lotu, choć grozi to twardym lądowaniem. A głównym bohaterem jest sympatyczny kogut Maniek, który teraz może spełnić swoje marzenie i stać się mistrzem. Przygotujcie się na prawdziwe wejście koguta. 

Helios

2 biletyJak je zdobyć? Wystarczy wysłać odpowiedź na pytanie: „Wymień bohaterów bajki i napisz, gdzie toczy się akcja filmu”. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: poczta@naszolsztyniak.pl do środy, do godz. 12.


Młody Mesjasz


To obraz, który spodoba się dzieciom. Opowieść o niezwykłych wydarzeniach z życia siedmioletniego Jezusa, który próbuje odpowiedzieć na pytanie: kim jestem? To wyjątkowa perspektywa rzadko podejmowana przez twórców. Dzięki temu najmłodsi dowiedzą się, jakim dzieckiem był Jezus i kiedy odkrył, że jest synem Boga. 

Helios

2 biletyJak je zdobyć? Wystarczy wysłać odpowiedź na pytanie: „Kto wcielił się w główną rolę i dlaczego, waszym zdaniem, ta opowieść jest ciekawa?”. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: poczta@naszolsztyniak.pl do środy, do godz. 12.


Kapitan Ameryka: wojna bohaterówObraz kontynuacją przeboju „Avengers: Czas Ultrona”. Politycy chcą poddać herosów systemowi nadzoru i stworzyć organ decydujący o stopniu ich zaangażowania w działania militarne. Sytuacja sprawia, że pomiędzy superbohaterami wybucha swoista wojna domowa. Wybucha konflikt pomiędzy Kapitanem Ameryką a Iron Manem. Czy w obliczu zagrożenia zapomną o urazach? Sprawdźcie. W rolę Spider-Mana wcielił się tym razem Tom Holland. 
Helios

2 bilety

Jak je zdobyć? Wystarczy wysłać odpowiedź na pytanie: „Dlaczego podobają się wam filmy o Avengersach?”. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: poczta@naszolsztyniak.pl do środy, do godz. 12.


(Uwaga: wygrane bilety do kina Helios będzie można wykorzystać od 9 do 12 maja)Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. brooklyn8 #1985767 | 176.97.*.* 2 maj 2016 14:58

    Hmmmm tylko gdzie jest jakis nr telefonu lub symbol do rozpoczecie pisania SMSa ...... ach te majówkowe rozluźnienie :)

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)