Sobota, 3 grudnia 2022

Premiery kinowe dla dużych i małych. Rozdajemy wejściówki dla czytelników

2016-05-30 12:43:03 (ost. akt: 2016-05-30 13:11:42)

Autor zdjęcia: archiwum dystrybutora

Podziel się:

Uwaga! Zbliżają się świetne premiery kinowe dla najmłodszych. Pierwsza od wielu lat doskonała animacja i ekranizacja popularnej gry, czyli „Angry Birds”. Mamy dla Was bilety!

KINO — 31 maja


Jak wam się podoba
Kolejna odsłona cyklu „Sztuka brytyjska na wielkim ekranie”. Spektakl z Rosalie Craig w roli głównej wyreżyserowała Polly Findlay. Sztuka jest uznawana za najbardziej romantyczną z komedii Szekspira, nazywana bywa komedią sielankową. Opowiada o miłości w różnych jej aspektach i konfiguracjach, ale przede wszystkim o dojrzewaniu do miłości.
Multikino
1 podwójne zaproszenie ( 31 maja, godz. 19)
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 73601

KINO — 1 czerwca


Jak uratować mamę


To pierwszy od pięciu lat pełnometrażowy polski film animowany. Historia niezwykłego rodzeństwa. Adaś większość swojego czasu spędza, grając na komputerze. Aneta zaś jest miłośniczką książek, uwielbiającą bujać w obłokach. Kiedy jednak ich mama będzie potrzebowała pomocy, dzieciaki zrobią wszystko, co w ich mocy. A pomoże im w tym pewna Czarownica.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601


Wojownicze Żółwie Ninja


Lubicie tych bohaterów? To okazja, by ponownie podziwiać ich na dużym ekranie. W kontynuacji wielkiego przeboju kinowego z 2014 roku Donatello, Michaelangelo, Raphael i Leonardo będą musieli zmierzyć się z niebezpieczeństwem, z jakim nie spotkali się nigdy wcześniej. Kiedy miasto jest zagrożone, to w ich rękach będzie leżał los ludzkości.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601

KINO — 2 czerwca


KINO
Baby Bump

Film nagrodzony na ostatnim festiwalu w Wenecji, to „objawienie reżyserskiej indywidualności, najbardziej wyrazistej od lat” (Tadeusz Sobolewski). Zdaniem amerykańskiej krytyki „niesamowite połączenie wyobraźni Davida Lyncha i Walta Disneya”, „przekraczający granice kina niezwykły filmowy komiks”, który „chwyci cię od samego początku i nie puści już do końca”. Dziki, punkowy, niepoprawny! Obraz dorastania, z jakim nie spotkaliście się od lat.
Multikino
1 podwójne zaproszenie (2 czerwca, godz. 19)
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 73601

KINO — 3 czerwca

Kochaj


Polska komedia romantyczna idealna na czerwcowy wieczór. Główną bohaterką filmu „Kochaj” jest Sawa (w tej roli Olga Bołądź). Bohaterka wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: „facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca”. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym. Na ekranie również m.in. Roma Gąsiorowska i Małgorzata Kożuchowska.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 73601


Angry Birds


Teraz bohaterów ulubionej gry obejrzymy na dużym ekranie. Wybierzemy się na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki. Ale atmosferę psują outsiderzy, a idylliczny krajobraz przerwie przybycie pewnych tajemniczych zielonych świnek.
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino6.x pod numer 73601


Alicja po drugiej stronie lustra


Najnowsza produkcja Disneya jest kontynuacją „Alicji w Krainie Czarów” — kinowego przeboju Tima Burtona z 2010 roku, ale po drugiej stronie kamery zastąpił go James Bobin (twórca komedii „Muppety: Poza prawem”). Główna bohaterka opowieści Alice Kingsleigh ostatnie kilka lat spędziła, przemierzając morza i oceany świata, jak niegdyś robił to jej ojciec. Po powrocie do Londynu, natrafia na magiczne lustro, dzięki któremu ponownie przenosi się do fantastycznej Krainy Czarów.
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino7.x pod numer 73601


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB