Sobota, 9 grudnia 2023

Już teraz zarezerwuj bilet na koncert Olsztyńskiego Lata Artystycznego

2016-06-01 19:00:00 (ost. akt: 2016-06-01 17:21:01)

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Podziel się:

iknikach oraz pokazach tanecznych i kabaretowych. Nastawcie się na pełne dobrych wrażeń Olsztyńskie Lato Artystyczne. Już można kupować bilety! Szczegółowy program znajdziecie w niedzielnym wydaniu „Naszego Olsztyniaka”.

Na olsztyńskiej scenie OLA zaprezentują się m.in. Enej, Maria Peszek, Acid Drinkers czy Piotr Rogucki. Wśród kabareciarzy znajdą się Artur Andrus i Kabaret NEO-NÓWKA. Bilety są już dostępne!

Już w czerwcu megaatrakcje i oczywiście tradycyjnie już koncert „Ostro, zdrowo, rockowo” w amfiteatrze. Na scenie Narvani, Kangaroz i Łydka Grubasa. 
Od lipca rozpoczną się m.in. Rodzinne spotkania staromiejskie i XXXVIII Olsztyńskie Koncerty Organowe w Katedrze św. Jakuba. Gwiazdą ósmej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Parodii i Pastiszu Parodiola będzie Kevin Aiston. Sierpniowym hitem będzie występ Zbigniewa Wodeckiego with Mitch &Mitch Orchestra and Choir. Atrakcji, koncertów, nowych wydarzeń będzie w tym roku jeszcze więcej. Już teraz rezerwujcie sobie bilety i zaplanujcie bardzo kulturalne lato. 
Bilety już można rezerwować, a ich liczba na poszczególne koncerty jest ograniczona. 
W niedzielnym wydaniu „Naszego Olsztyniaka” znajdziecie wszystkie informacje na temat tego, co wydarzy się w czasie Olsztyńskiego Lata Artystycznego. Gazetę będziemy rozdawać w trakcie pikniku rodzinnego Wehikuł Czasu z finałem ogólnopolskiej akcji „Kilometry Dobra”, który odbędzie się w niedzielę, 5 czerwca od godz. 12 do 18 w parku Kusocińskiego.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB