Sobota, 3 grudnia 2022

Przed nami tydzień obfitujący w filmowe i koncertowe atrakcje

2016-06-06 11:25:08 (ost. akt: 2016-06-06 16:21:50)

Podziel się:

Pogoda sprzyja, by aktywnie spędzać czas całą rodziną. A wieczorem? Na przykład wyjść do kina ze znajomymi. Mamy dla was wejściówki.

10 czerwca

Koncert

Vespa

Nowy Andergrant, godz. 20Vespa to jeden z pierwszych polskich zespołów uprawiających muzykę ska. Choć od dłuższego już czasu wymykają się gatunkowej kategoryzacji, wplatając w jamajskie rytmy swing, rock’n’rolla, odrobinę soulu, a nawet bluesa. Razem z nimi będziecie mogli zanucić najnowszy hit z ostatniej płyty „Dziś jest ten dzień”.

Nowy Andergrant

2 bilety
Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms o treści no.bilety1.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Powiadomimy laureatów.
KINO

Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z cieniaLubicie tych bohaterów? To okazja, by ponownie podziwiać ich na dużym ekranie. W kontynuacji wielkiego przeboju kinowego z 2014 roku dobrze znani bohaterowie będą musieli zmierzyć się z niebezpieczeństwem, z jakim nie spotkali się nigdy wcześniej. Kiedy miasto jest zagrożone, to w ich rękach będzie leżał los ludzkości.

Multikino

1 podwójne zaproszenie

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601Kochaj


Polska komedia romantyczna. Głównym tematem jest prawdziwa babska przyjaźń i poszukiwanie miłości. Obraz o czterech dziewczynach z wielkiego miasta, które chcą być kochane i szukają idealnych kandydatów na męża. Na ekranie m.in. Roma Gąsiorowska i Małgorzata Kożuchowska. 

Multikino

1 podwójne zaproszenie

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601Dzień BastyliiBohaterem obrazu jest mieszkający w Paryżu kieszonkowiec Michael Mason (Richard Madden). Pewnego dnia trafia w ręce CIA, gdy przypadkowo kradnie coś więcej niż portfel. Sean Briar (Idris Elba) jest agentem, który szybko orientuje się, że Michael jest tylko pionkiem. Wie też, że mężczyzna jest też jego najlepszą szansą, by zdemaskować spisek, w który zamieszani są policjanci.

Multikino

1 podwójne zaproszenie

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 73601Warcraft: PoczątekTo filmowa wersja jednej z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie. Zobaczymy bohaterów na rok przed rozpoczęciem akcji gry. To świat zamieszkiwany przez najróżniejsze istoty, od gnomów, elfów po trolle i orki. W końcu pomiędzy ludźmi a orkami dochodzi do konfliktu. Widowiskowe sceny, rozmach i fantastyczny świat, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście.

Helios

2 bilety

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 73601Zanim się pojawiłeśGłówne role powierzono Emilii Clark, która jest gwiazdą „Gry o tron” i znanemu z „Igrzysk śmierci” Samowi Claflinowi. To obraz o sile miłości dwojga ludzi wyrzuconych poza nawias życia. Film jest ekranizacją powieści Jojo Moyes, która trafiła na prestiżową listę bestsellerów „New York Timesa”. Lou zostaje opiekunką Willa, przykutego do wózka inwalidzkiego młodego bankiera, który po wypadku stracił chęć do życia. Dziewczyna chce mu pokazać, że jednak warto żyć.

Helios

2 bilety

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino6.x pod numer 7360111 czerwcaKoncert

Bohurt i Corrodead

Nowy Andergrant, godz. 20Młode ekipy, które reprezentują mocne granie. Corrodead gra punk’n’rolla, trash metal z elementami trashu. Bohurt to typowo metalowa ekipa.

Nowy Andergrant

2 bilety

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms o treści no.bilety2.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Powiadomimy laureatów.
Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w sobotę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa i Multikina do wykorzystania od 13 do 16 czerwca.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB