Wtorek, 6 grudnia 2022

Powrót do czasów dzieciństwa? Obejrzyj z pociechami „Dzieci z Bullerbyn”

2016-06-13 14:38:09 (ost. akt: 2016-06-13 14:52:41)

Autor zdjęcia: archiwum dystrybutora

Podziel się:

W Multikinie bohaterami seansów będą opowieści autorstwa Astrid Lindgren. W Heliosie czekają na was sensacje i horrory, ale nie zabraknie też pozycji familijnej, czyli „Gdzie jest Dory?”. Mamy dla was bilety!

1

2 czerwca


Weekendowe poranki dla dzieci : Lato z Astrid Lindgren
Multikino, godz. 10.15 i 12
„Dzieci z Bullerbyn”, „Madika z Czerwcowego Wzgórza” i „Nils Paluszek” — pod znakiem ich niesamowitych przygód będą w czerwcu mijać weekendowe poranki w Multikinie. To niezwykła okazja, by przed ekranem usiadły dwa, a nawet trzy pokolenia miłośników twórczości szwedzkiej pisarki. Okazuje się bowiem, że kino na podstawie jej książek po prostu się nie starzeje.
Szczegółowy plan seansów:
• „Madika z Czerwcowego Wzgórza”:18 czerwca, 25 czerwca — wszystkie seanse o godz. 10.15
• „Nils Paluszek”: 19 czerwca, 26 czerwca — wszystkie seanse o godz. 10.15
• „Dzieci z Bullerbyn”: 18 czerwca, 25 czerwca – wszystkie seanse o godz. 12
• „Nowe przygody dzieci z Bullerbyn”: 19 czerwca, 26 czerwca — wszystkie seanse o godz. 12
1 podwójne zaproszenie na weekendowe poranki dla dzieci: Lato z Astrid Lindgren (czerwcowe soboty i niedziele godzina 10.15 i 12)
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 73601

14 czerwca


KINO
Maxine Peake Hamlet, godz. 19
Cykl „Sztuka brytyjska na wielkim ekranie”, zapraszają na retransmisje sztuki „Maxine Peake Hamlet” z Maxine Peake w roli głównej. Spektakl z Royal Exchange Theatre w Manchesterze będzie można zobaczyć w czasie wtorkowego seansu.
Ikoniczne dzieło Williama Szekspira, to wielka opowieść o lojalności, miłości, zdradzie, zbrodni i szaleństwie. Głośna adaptacja sztuki przygotowana przez Royal Exchange Theatre w Manchesterze, z nominowaną do nagrody BAFTA Maxine Peake w roli głównej, odbiła się szerokim echem w Wielkiej Brytanii, zyskując niezwykle entuzjastyczne recenzje krytyków.
Multikino (1 podwójne zaproszenie — 14 czerwca, godz. 19)
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601

Kino
17 czerwca — premiery i seanse w Multikinie

KINO
Warcraft: Początek

To filmowa wersja jednej z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie. Zobaczymy bohaterów na rok przed rozpoczęciem akcji gry. To świat zamieszkiwany przez najróżniejsze istoty, od gnomów, elfów po trolle i orki. W końcu pomiędzy ludźmi a orkami dochodzi do konfliktu. Widowiskowe sceny, rozmach i fantastyczny świat, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście.
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601


Zanim się pojawiłeś
Główne role powierzono Emilii Clark, która jest gwiazdą „Gry o tron” i znanemu z „Igrzysk śmierci” Samowi Claflinowi. To obraz o sile miłości dwojga ludzi wyrzuconych poza nawias życia. Film jest ekranizacją powieści Jojo Moyes, która trafiła na prestiżową listę bestsellerów „New York Timesa”. Lou zostaje opiekunką Willa, przykutego do wózka inwalidzkiego młodego bankiera, który po wypadku stracił chęć do życia.
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 73601


KINO
Obecność 2


Pierwsza część powstała w 2013 roku. Film przedstawiał inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historię ekspertów od zjawisk paranormalnych. W sequelu na ekranie znów zagrali Vera Farmiga i Patrick Wilson, którzy grają Lorraine i Eda Warrenów. Tym razem para prowadzi śledztwo w Londynie, próbując pomóc samotnej matce wychowującej czwórkę dzieci w domu nawiedzonym przez złe duchy.
[quoteHelios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 73601
[/quote]

Jak urządzić orgię w małym mieście


Przewrotna komedia o tym, że za drzwiami każdej sypialni kryje się jakiś sekret. Główna bohaterka ma reputację wyzwolonej lokalnej seksoholiczki. Po latach wraca do do rodzinnego miasteczka. Grupa dawnych przyjaciół Cassie zwraca się do niej o pomoc w zorganizowaniu orgii. Do małego miasteczka wkroczy radosne zepsucie. Na jaw wyjdą skrywane sekrety, a obrońcy moralności staną do walki.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino6.x pod numer 73601

Gdzie jest Dory?
Ta kontynuacja przeboju „Gdzie jest Nemo?” ma być przebojem kasowym tego lata. Akcja ma rozgrywać się m.in. w podwodnym centrum — Marine Biology Institute of California. Dory odkrywa, że urodziła się w Instytucie, nim została wypuszczona do oceanu. Postanawia więc, z pomocą Nemo, odnaleźć w swych rodziców.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino7.x pod numer 73601Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB