Sobota, 9 grudnia 2023

Zostań dziennikarzem obywatelskim !

2016-05-14 19:52:46 (ost. akt: 2016-06-14 20:02:52)

Podziel się:

Autor zdjęcia: archiwum

Widziałeś coś interesującego, bulwersuje Cię jakiś tekst? Chciałbyś napisać coś oOlsztynie, osiedlu na którym mieszkasz? A może po prostu chciałbyś pochwalić się swoimi osiągnięciami. Wszystko co musisz zrobić to zarejestrować swoje konto na naszym serwisie i zacząć pisać. Nie zapomnij wysłać adresu swojego profilu znajomym!

Wystarczy zarejestrować się w Systemie Dziennikarstwa Obywatelskiego, jednego z najbardziej innowacyjnych systemów tego typu w Polsce! Na czym polega innowacja? Zarejestrowani użytkownicy zyskają swoją własną stronę, na której będą mogli podejrzeć swoje teksty i zdjęcia. Każdy użytkownik będzie otrzymywał punkty za działania na naszych stronach. Za każdy opublikowany tekst otrzyma ich niewielką ilość. Większą, kiedy tekst dostanie się na stronę główną, któregoś z naszych portali. Punktujemy też komentarze, które napiszą zarejestrowani.

Wszystko co musisz zrobić to zarejestrować swoje konto na naszym serwisie -> Zarejestruj Swoje Konto. Szczegóły i link aktywujący otrzymasz na adres twojej skrzynki pocztowej.

Uwaga. Aby założyć profil, po otrzymaniu linku aktywacyjnego, należy nacisnąc przycisk "Załóż Profil" i uzupełnić dane.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB