środa, 25 maja 2022

Dawid Podsiadło i Red Bull Tour Bus w Olsztynie

2016-06-16 09:38:26 (ost. akt: 2016-06-16 09:48:56)

Autor zdjęcia: archiwum artysty

Podziel się:

Najbardziej znany muzyczny autobus — Red Bull Tour Bus ponownie ruszył w trasę po Polsce i odwiedzi Olsztyn. Tym razem na scenie Dawid Podsiadło z zespołem. Już dziś, czyli w czwartek, 16 czerwca o godz. 20.30 zagra na plaży w Kortowie. 
Red Bull Tour Bus przemierza koncertowe drogi już ósmy rok z rzędu. Do tej pory gościł na swoim pokładzie już takich artystów jak Brodka, Pezet, Vavamuffin, Kamp!, Natalia Nykiel, Rasmentalism czy unikalny projekt Wspólna Scenariusz jest zwykle taki sam. Pamiętajcie, że bramki przez które wejdziecie na koncert będą otwarte już o godz. 19.30. Chwilę później plac zapełnia się już fanami Dawida. Pogoda tym razem dopisuje, ale trzymajmy kciuki, żeby nie padało. Bo przed nami wyjątkowe show. 
Podczas ponad godzinnego występu, Dawid Podsiadło z zespołem zaprezentuje głównie najlepsze numery z ostatniej płyty „Annoyance and Disappointment”. Hit „W Dobrą Stronę” fani ponownie zaśpiewają z Dawidem. Na zakończenie energetycznego koncertu nie może zabraknąć długich „bisów”. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB