Sobota, 13 lipca 2024

Bajkowe urodziny z Minionkiem i Kung Fu Pandą w Biskupcu2016-06-22 13:10:17 (ost. akt: 2016-06-22 13:49:32)

Autor zdjęcia: archiwum

Podziel się:

Centrum handlowe w Biskupcu, które od niedawna nosi nazwę Tu i Teraz, świętuje już czwarty rok istnienia. Na całe rodziny czeka impreza urodzinowa z atrakcjami. Start wydarzenia w sobotę, 25 czerwca o godz. 9.30.Centrum Handlowe noszące od niedawna nazwę Tu i Teraz jest już z mieszkańcami Biskupca cztery lata. Z okazji swoich urodzin przygotowało wiele niespodzianek. Na najmłodszych będą czekać bohaterowie ulubionych bajek. W każdym miejscu, o każdej porze Minionki robią furorę. Nie mogło więc jednego z nich zabraknąć w czasie tych urodzin. Jeśli wasze maluchy jednak wolą misie, to do fotek chętnie będzie pozować również Panda. Każdy maluch może również liczyć na słodkości. Choć zawsze nie brakuje też dorosłych, którzy z uśmiechem na twarzy korzystają ze słodkiego poczęstunku.

— Przychodzimy tutaj często robić zakupy, bo niemal wszystkie potrzebne nam sklepy są na miejscu. Korzystamy, bo nie brakuje tutaj również promocji — mówiła pani Helena, która odwiedziła centrum razem z mężem w czasie urodzin w ubiegłym roku.

Teraz dzieci mogą liczyć na atrakcje, by ten dzień był pełen wrażeń. Kiedy maluchy będą ustawiały się do zdjęć, koniecznie zajrzyjcie do sklepów centrum Tu i Teraz. Tam czekają na was megapromocje, które ucieszą każdego poszukiwacza dobrych ofert. Wasze dzieci będą dobrze się bawić, a wam zapewne dopisze dobry humor. Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy minikaruzelę. Zapraszamy!
KajotKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB