Piątek, 24 marca 2023

Mistrz foto z bobasem w kuchni. Wybierz najlepszego

2016-06-24 23:11:34 (ost. akt: 2016-06-25 00:12:40)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Podziel się:

Każdy, kto kiedykolwiek próbował, wie, jak trudno sfotografować dziecko. To wyzwanie podjęli najlepsi fotografowie z Olsztyna. Efekty ich pracy od poniedziałku można podziwiać w Spiżarni Warmińskiej na wystawie „Bobasy w kuchni”. A wy już dziś możecie głosować w naszym plebiscycie.

Fotografowie pokazują bobasy w kuchni, spiżarni i przy jedzeniu, bo to w tych miejscach rozpoczyna się poznawanie przeróżnych smaków warzyw, owoców i wypieków.
— Jako organizatorka olsztyńskich projektów promujących zdolnych i kreatywnych ludzi, chciałabym tym projektem podkreślić rolę fotografów w Olsztynie. Fotografia pokazuje nie tylko uchwycone historyczne chwile każdego człowieka, ale również miejsca, wydarzenia, emocje. Jest wizualną wizytówką naszego miasta. W projekcie „Bobasy w Kuchni” zawiera się olsztyńskie bogactwo produktów, doskonałych wypieków, powideł, miodów, ryb — wylicza Agnieszka Maliszewska, pomysłodawczyni przedsięwzięcia.
Organizatorem wydarzenia jest Fundacja „Inwestycje w Rozwój Kapitału Ludzkiego”, a patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje prezydent Olsztyna.
Głosowanie smsowe na najciekawszą pracę „Fotografa z pasji z bobasem w kuchni” trwa do 11 lipca do końca dnia. Koszt wiadomości sms 1,23 zł z VAT. Zwycięży autorka, której zdjęcie otrzyma najwięcej smsów.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Eryk #2018319 | 46.170.*.* 29 cze 2016 12:06

    Jeżeli to są najlepsi to strach pomyśleć co prezentują "gorsi". Pani Lidia Kościukiewicz ok, w miarę. Reszta to jakaś mega kpina z foto.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)