Czwartek, 1 czerwca 2023

Sherlock w nowej roli i Ghostbusters w kobiecym wydaniu. Mamy dla Was wejściówki do kina i na koncerty

2016-07-11 10:31:13 (ost. akt: 2016-07-11 11:19:00)

Autor zdjęcia: archiwum dystrybutora

Podziel się:

Wakacje w kinie rozpieszczają nas ciekawymi premierami. Obejrzymy najnowszą wersję Ghostbusters, zapoznamy się z najnowszymi przygodami Królewny Śnieżki. Rozdajemy bilety!

Seanse w kinie


7 krasnoludków i Królewna Śnieżka. Nowe przygody
Multikino

W świecie Siedmiu Krasnoludków nie ma czasu na nudę. Tu ciągle coś się dzieje. Pewnego dnia uciekająca przed złym wilkiem Zosia zostaje uratowana przez przebojowych małych bohaterów, o wielkich sercach. Krasnoludki wraz z Królewną Śnieżką pomogą dziewczynce odnaleźć tatę. Podczas wielkiej wyprawy czeka ich mnóstwo przygód z pięknym, bajkowym przesłaniem, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, a siła miłości, która łączy rodzinę, pozwoli odnaleźć się kochającym osobom, nawet na końcu świata.
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 73601


Noc oczyszczenia: Czas wyboru
Multikino

Kolejne 12 godzin, podczas których może zdarzyć się wszystko. Nie ma reguł, nikt nie jest bezpieczny. Raz w roku świat ogarnia całkowita anarchia. Legalne jest każde przestępstwo. Na ten dzień czekają mordercy i zwyrodnialcy. Wiedzą, że tego dnia mogą zrobić wszystko. I nie cofną się przed najbardziej wymyślnymi torturami.
1 podwójne zaproszenia
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601


Seans w kinie 14 lipca

Multikino
Spektakl „Hamlet”
Multikino i British Council, w ramach letnich powtórek z cyklu „Sztuka brytyjska na wielkim ekranie”, zapraszają na retransmisje sztuki „Hamlet” z National Theatre. Spektakl wyreżyserował Lyndsey Turner, a w roli głównej zobaczymy Benedicta Cumberbatcha.
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601

Koncerty i seanse w kinie — 15 lipca

Koncert Pierwszy raz w Polsce — XXV Międzynarodowy Festiwal Olsztyńskie Noce Bluesowe
Amfiteatr im.Czesława Niemena, godz. 20

Wystąpią: Noah Wotherspoon (USA), Igor Prado Band (BR), Karen Lovely (USA). Bilety na koncerty na scenie głównej: 35 zł i 50 zł.
5 biletów
Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms o treści no.bilety1.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Powiadomimy laureatów.

KINO
Ghostbusters. Pogromcy duchów
Helios

Zupełnie nowa wersja jednego z największych przebojów komediowych lat osiemdziesiątych. Owszem, duchy wciąż grasują, wciąż są niebezpieczne, ale ich pogromcami będą... pogromczynie!
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 73601


Tajemnice Manhattanu
Helios

Stylowy, czarny kryminał w duchu powieści Raymonda Chandlera. Pesymistyczna relacja z rozpadu Ameryki, w której nie ma już ostatnich sprawiedliwych — są tylko mordercy i ich wspólnicy.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 73601


Seanse w kinie — 16 lipca

Poranki Filmowe
Multikino, godz. 12

Dzieci z Bullerbyn, Madika z Czerwcowego Wzgórza i Nils Paluszek – od czerwca w każdy weekend można oglądać ich przygody w Multikinie. Lato z Astrid Lindgren, które potrwa w Multikinie aż do końca lipca, to niezwykła okazja, by przed ekranem usiadły dwa a nawet trzy pokolenia miłośników twórczości szwedzkiej pisarki – okazuje się bowiem, że kino na podstawie jej książek po prostu się nie starzeje!
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino6.x pod numer 73601

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w sobotę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa i Multikina do wykorzystania od 18 do 21 lipca.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB