środa, 4 października 2023

Wakacje? A może do kina? Mamy wejściówki

2016-07-18 11:56:43 (ost. akt: 2016-07-18 13:49:16)

Autor zdjęcia: archiwum dystrybutora

Podziel się:

W kinach czas na mrożące krew w żyłach produkcje i znakomitą francuską komedię. Na ekrany powracają też bohaterowie Star Treka. Łapcie bilety!

Seans w Multikinie 18 lipca

KINO
„Tosca” z Metropolitan Opera
Multikino, godz. 18

„Tosca” Giacomo Pucciniego
Tym razem reżyser Luc Bondy nakazał głównej bohaterce tej opery zostać w pałacu zaraz po zamordowaniu przez nią barona Scarpii. Tosca jest jednocześnie opowieścią współczesną i starą. Okrucieństwo i pożądanie nie są przypisane konkretnym czasom.
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 73601

Seanse 22 lipca

KINO
Ghostbusters. Pogromcy duchów

W najnowszej wersji walkę z duchami podejmą… pogromczynie. I wcale nie będą w tym gorsze od poprzedników, których już poznaliśmy.
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601


Facet na miarę
To francuski hit, komedia romantyczna o tym, że dla prawdziwego uczucia jesteśmy w stanie zrobić wszystko. Krytycy oceniają, że to najbardziej wzruszająca komedia od czasu „Nietykalnych”.
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601


183 metry strachu
Żeglarka, w wyniku splotu nieszczęśliwych wydarzeń, znajdzie się na mieliźnie. Będzie jeszcze gorzej, kiedy znajdzie się na celowniku żarłacza białego. Rozpoczyna się walka o przeżycie.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 73601

Kiedy gasną światła
Rebbeca i jej brat potwornie boją się ciemności. Kiedy gaśnie światło rodzeństwo prześladują koszmary i przerażające zdarzenia. Naprzyrodzony byt, który terroryzuje dzieci, ma związek z przeszłością ich matki.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 73601


Kobiety bez wstydu
Piotr rzuca pracę kelnera w Wiedniu i w Krakowie otwiera praktykę psychoanalityka. Jego gabinet wkrótce zaczyna cieszyć się szaloną popularnością, głównie pań. Gabinet i jego sypialnia dosłownie „pękają w szwach”. W głównych rolach m.in. Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz i Michał Lesień.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino6.x pod numer 73601

Star Trek: W nieznane
Już 22 lipca po raz kolejny ruszymy w podróż z kapitanem Kirkiem i załogą statku kosmicznego USS Enterprise. W nowym obrazie wyruszą w misję w czasie której trafią na złowrogą kosmiczną rasę dowodzoną przez Kralla. Do obsady wracają Chris Pine jako Kirk czy Zachary Quinto jako Spock.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino7.x pod numer 73601


Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w sobotę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa i Multikina do wykorzystania od 25 do 28 lipca.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB