Sobota, 3 grudnia 2022

Jak Polak spędza urlop? Remontuje mieszkanie

2016-07-18 14:03:37 (ost. akt: 2016-07-18 14:17:26)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Podziel się:

Co Polak robi na urlopie? Nie tylko wypoczywa. Badania pokazują, że 41 procent swoje wolne dni poświęca na remont mieszkania.

Wakacje to nie tylko czas wyjazdów urlopowych, ale także okres, który często jest wykorzystywany na drobne prace remontowe. Dane GUS od kilku lat pokazują, że Polacy część swoich letnich urlopów poświęcają na renowację mieszkań.
— Szukając informacji coraz częściej korzystamy z urządzeń mobilnych, które ułatwiają nam życie i pozwalają zaoszczędzić czas. Dzięki nim szybko i łatwo możemy wyszukać potrzebne informacje np. na temat firm remontowych, czy artykułów do renowacji mieszkań — mówi Adrian Hinc, kierownik produktu jednej z firm zajmujących się gromadzeniem danych o firmach.
Wyniki tegorocznego badania PAYBACK Opinion Poll pokazują, że 41% Polaków biorących udział w badaniu planuje remont domu. Jak pokazują statystyki przeprowadzenie remontu podczas wakacji jest wygodne dla wszystkich członków rodziny. Dzieci w tym czasie przebywają na długo wyczekiwanych koloniach, obozach sportowych czy w odwiedzinach u dziadków, a rodzice mają czas by spokojnie odświeżyć wygląd mieszkania.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB