środa, 27 września 2023

Łapcie bilety do kina i wejściówki na koncerty!

2016-07-26 10:00:39 (ost. akt: 2016-07-26 10:24:01)

Podziel się:

Autor zdjęcia: archiwum dystrybutora

Na ekrany kin powracają znane i lubiane tytuły. Wśród nich najnowsza odsłona „Epoki Lodowcowej” oraz „Jasona Bourne’a”. Mamy dla was wejściówki!

Balet — Giselle
26 lipca o godz. 18 możemy zobaczyć retransmisję baletu „Giselle” z Teatru Bolszoj. Uwielbiany spektakl będący ukoronowaniem stylu romantycznego w balecie.
Wiejska dziewczyna Giselle zakochuje się w przystojnym młodzieńcu, nie wiedząc, że to książę Albert w przebraniu. Książę nie może ożenić się z ubogą panną, ma już zresztą narzeczą. Gdy prawda wychodzi na jaw, Giselle umiera z rozpaczy i dołącza do willid – duchów dziewcząt, które zmarły przed ślubem. Nocą, w scenerii leśnego cmentarza, Giselle powstaje z grobu i jeszcze raz spotyka Alberta, którego na miejsce jej spoczynku przywiodły wyrzuty sumienia. Młodzieniec jest jednak w niebezpieczeństwie… Ten XIX-wieczny tytuł jest kwintesencją baletu romantycznego, pełnego niesamowitości, grozy i korowodów tańczących zjaw, przyobleczonych w tiulowe suknie. Tytuł od lat nie gości na polskich scenach, więc retransmisja jest gratką dla fanów baletu.

Multikino
1 podwójne zaproszenie

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601


Star Trek. W nieznane
To trzecia część nowej serii filmów. Załoga statku Enterprise bada najdalsze fragmenty niezbadanego kosmosu.

Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 73601

183 metry strachu
Żarłacz biały, bohater kultowego filmu „Szczęki” tym razem będzie polować na żeglarkę, która utknęła na mieliźnie.
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 73601

Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie
Mamut Maniek, leniwiec Sid i tygrys Diego powracają i znów nas rozbawią. W najnowszej odsłonie przygód opuszczają dom, by uratować się przed kosmicznym kataklizmem, który grozi Ziemi.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino6.x pod numer 73601

Jason Bourne
Duet reżysersko-aktorski Greengrass-Damon powraca w kolejnym wspólnym filmie z kultowej serii o Jasonie Bournie.
akcja rozgrywać się będzie we współczesnej, post-Snowdenowej Europie. CIA stworzyło nowy tajny program, który nazywa się Iron Hand.
Poza Damonem w obrazie grają Alicia Vikander, Vincent Cassel, Scott Shepherd, Julia Stiles, Tommy Lee Jones i Riz Ahmed.

Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino7.x pod numer 73601

31 sierpnia
Koncert Piotra Roguckiego
Amfiteatr, godz. 20

Artysta kontrowersyjny i nietuzinkowy. Gra w spektaklach, śpiewa, komponuje, pisze.
Tym razem w jego wykonaniu usłyszymy materiał z najnowszej płyty „J.P. Śliwa”. Najnowsze solowe wydawnictwo lidera Comy zaskoczy fanów nietypową strukturą i brzmieniem. To piosenki, które wymykają się schematom. Podobnie jak sam koncert, który nie jest zwykłym show, a przekształca się w spektakl teatralny, który na żywo kreuje sam Roguc.
— „J.P. Śliwa” to próba podejścia do albumu muzycznego, z zakresu muzyki rozrywkowej, jako do dzieła artystycznego porównywalnego z instalacjami, rzeźbami lub collage’ami współczesnych twórców. Gdzie piosenka przestaje być jednorodnym i niewymagającym umilaczem czasu, a staje się wezwaniem do współudziału w akcie twórczym — mówi o najnowszej płycie artysta.

3 bilety

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.bilety1.x pod numer 73601Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w sobotę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa i Multikina do wykorzystania od 1 do 4 sierpnia.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB