Sobota, 3 grudnia 2022

Czytaj-Graj-Pamiętaj i wakacyjne warsztaty w bibliotece

2016-07-27 12:51:32 (ost. akt: 2016-07-27 13:06:48)

Autor zdjęcia: Archiwum WBP

Podziel się:

To ma być chwila relaksu z książką, grami i nie tylko. Weź udział w wakacyjnych warsztatach w bibliotece „Czytaj-Graj-Pamiętaj”. Stawcie się w Starym Ratuszu w czwartek, 28 lipca od godz. 11 do 13.

Zdaniem zainteresowanych biblioteka jest miejscem spotkań pobudzających pasję i wiedzę. Tym razem dzieci, młodzież i dorośli będą mogli odkrywać tajemnice Olsztyna i regionu.

Wydarzenie w Starym Ratuszu jest związane z jubileuszem Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej. We wrześniu świętuje ona 65 rocznicę powstania. W czasie akcji „Czytaj-Graj-Pamiętaj” bibliotekarze w iście wakacyjny sposób zaprezentują zbiory i zachęcają do odwiedzenia biblioteki.

W programie spektakl „Szukając Marudka”, który przedstawi Teatrzyk Kamishibai. Będzie można zagrać w Intruza, bierki regionalne czy olsztyńskie memorki. uczestnicy stworzą kopertowe miasto, czyli makietę olsztyńskiej starówki, Będą też zabawy plastyczne o tematyce regionalnej. Zaplanowano również m.in. regionalny bookcrossing – WBP uwalnia książki czy magiczny konkurs literacki.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB