Wtorek, 30 maja 2023

Rozdajemy bilety na koncerty i do kina. Łapcie wejściówki!

2016-08-07 12:00:00 (ost. akt: 2016-08-07 13:56:13)

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

Przed nami najnowsze premiery kinowe. Najnowszy film Woody'ego Allena i animacja dla dorosłych. Wy wybierajcie interesujące was pozycje, a my mamy dla was wejściówki.

10 sierpnia
Koncert Michała Szpaka

Amfiteatr, godz. 20


Młody wokalista potrafi rozruszać każdego. To prawdziwe zwierzę sceniczne.
 Wyrazisty, charyzmatyczny, z ogromnym talentem.
Michał Szpak pojawił się w show-biznesie za sprawą pierwszej edycji "X Factora", czyli talent show. Choć w finale pokonał go Gienek Loska, to i tak udział w programie sprawił, że go zauważono. W 2015 roku świat usłyszał utwory z krążka "Byle być sobą". To z niej pochodzi rzewna ballada "Color of Your Life”, z którą wystąpił na Eurowizji. Jego wizerunek sceniczny wzbudza kontrowersje, ale jedno jest pewne - to artysta, który już zapewnił sobie miejsce w historii muzyki polskiej XXI wieku.

2 podwójne zaproszenia


Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms o treści no.bilety1.x: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce "x". Koszt sms-a to 3,69 zł z VAT. Powiadomimy laureatów.


12 sierpnia
ENEMEF:
KINO

ENEMEF: Noc Jokerów


To będzie przegląd najlepszych filmów z udziałem jednego z najbardziej znanych, nieobliczalnych i szalonych superzłoczyńców. Od czasu debiutu w DC Comics ponad pół wieku temu Joker pojawiał się na ekranie w wielu rozmaitych odsłonach. Tej nocy widzowie zobaczą aż trzy z nich w wyśmienitych filmach akcji! Tej nocy na ekranach zobaczymy widowiskowy „Legion samobójców” z Jaredem Leto jako Jokerem tuż po premierze. Będzie okazja przypomnieć sobie tajemniczego „Mrocznego rycerza” z epickim Jokerem w wykonaniu Heatha Ledgera. Nie może też zabraknąć legendarnego dzieła Tima Burtona, czyli Batmana, gdzie w rolę złoczyńcy wcielił się Jack Nicholson.

Multikino

1 podwójne zaproszenie na 12.08 o godz. 22)
   
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 73601


Legion samobójcówW filmie pojawiają się najważniejsze czarne charaktery DC Comics. Zobaczymy w nim Margot Robbie jako Harley Quinn, Jareda Leto jako Joker czy Willa Smitha w roli Deadshota.

Multikino

1 podwójne zaproszenie

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601
Nie ma mowy

W rolach głównych w komedii romantycznej o przeciwieństwach, które się przyciągają zagrali Rebecca Hall i Jason Sudeikis. Przebojowy pisarz z Nowego Jorku zburzy spokojną do tej pory rzeczywistość młodej wdowy, która nie potrafi zapomnieć o zmarłym mężu, znanym muzyku folkowym.

Multikino

1 podwójne zaproszenie
   
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601
Mój przyjaciel SmokPan Meacham (Robert Redford) od lat bawi dzieciarnię opowieściami o złowrogim smoku zamieszkującym miejscowe lasy. Nikt mu nie wierzy dopóki jego córka nie spotka chłopca, który mieszka sam w lesie. Z zielonym smokiem o imieniu Elliot.
Helios

2 bilety
   
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 73601
Randka na weseluRasowi imprezowicze, czyli bracia Mike (Devine) i Dave (Efron), zamieszczają na stronie internetowej ogłoszenie, w celu znalezienia idealnych partnerek (Kendrick, Plaza) na hawajskie wesele swojej siostry. I przypadkiem dają się uwikłać w kobiecą intrygę. 

Helios

2 bilety
   
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 73601Sausage PartyAnimowana bajka dla dorosłych. Historia skupia się na podróży produktów spożywczych, które nie mają pojęcia, jaki los czeka je po dotarciu do kuchni. Czarny humor i pikantne dialogi. To wam się spodoba.


Helios

2 bilety
   
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino6.x pod numer 73601

Śmietanka towarzyska

Nowa komedia romantyczna napisana i wyreżyserowana przez Woody’ego Allena. Akcja rozgrywa się w latach 30. ubiegłego stulecia, a jej tłem są modne kluby nocne, eleganckie przyjęcia i malownicze zakątki Nowego Jorku i Los Angeles.

Helios

2 bilety
   
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino7.x pod numer 73601


Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa i Multikina do wykorzystania od 15 do 18 sierpnia.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB