Wtorek, 5 grudnia 2023

Rozdajemy bilety do kina i na koncerty! Czekamy na zgłoszenia!

2016-08-15 12:10:14 (ost. akt: 2016-08-15 13:15:58)

Autor zdjęcia: archiwum dystrybutora

Podziel się:

"Boska Florence" to pozycja obowiązkowa dla wszystkich wielbicielek Hugh Granta. Z kolei w "Jak zostać kotem" swoją rolą zaskoczy nas Kevin Spacey. W czasie wakacji w kinach wiele ciekawych propozycji. A my mamy dla was bilety!

16 sierpniaBalet z Teatru Bolszoj: Poskromienie ZłośnicyDyrektor i główny choreograf Baletu Monte Carlo Jean-Christophe Maillot specjalnie dla baletu Teatru Bolszoj stworzył swoją taneczną wersję Szekspirowskiej komedii „Poskromienie złośnicy”. To unowocześniona wersja baletu, z bajecznymi scenografiami, które zmieniają się wielokrotnie w ciągu spektaklu.
Multikino

1 podwójne zaproszenie

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x pod numer 7360

17 sierpnia


OLA: Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch Orchestra

Amfiteatr, godz. 20Zbigniewa Wodeckiego nikomu przedstawiać nie trzeba. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów polskiej sceny muzycznej. Sławę zapewnił sobie popularnymi piosenkami „Chałupy welcome to” oraz „Pszczółką Mają”. Swoją karierę solową rozpoczął od wydania w 1976 roku albumu „Zbigniew Wodecki”. Płyta ta przeszła bez echa, aż do momentu kiedy po 40 latach od premiery, wpadła w ręce zespołu Mitch & Mitch. Mitch & Mitch to nie tylko zespół. To zdecydowanie najciekawsze muzyczne zjawisko ostatniej dekady. Energia, poczucie humoru, oryginalne kompozycje i wspaniałe instrumentarium sprawiają, że na scenie tworzą iście muzyczną petardę. Zbigniew Wodecki i muzyczni eksperymentatorzy zapewnią wam moc wrażeń.

1 bilet

SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.bilety1.x pod numer 73601


KINO
Barbie: Gwiezdna Przygoda


No i stało się. I ta ulubienica małych dziewczynek pozazdrościła kosmonautom. Barbie znalazła się w kosmosie. I urocza bohaterka czyje się tutaj fantastycznie i kolorowo. Ratuje świat, ożywia gwiazdy i przełamuje skostniałe zwyczaje w galaktycznym królestwie. Jeśli wasze dziecko ją uwielbia, zabierzcie je na ten film.
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x pod numer 73601


Randka na weselu


Mike i Dave, bracia, słyną w rodzinie z tego, że potrafią zepsuć każdą rodzinną uroczystość. Kiedy szykują się na wesele siostry postanawiają znaleźć towarzyszki na stronie randkowej. Zamiast szalonej zabawy zostaną uwikłani w intrygę.
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x pod numer 73601


Premiery Helios - 19 sierpnia
Ben Hur


Na ekrany polskich kin wejdzie Timura Bekmambetova (reżysera „Wanted” i „Łowcy wampirów”). Twórcy zapowiadają, że nie będzie to remake klasyka kina sprzed ponad pół wieku. Ich dzieło ma być wierniejsze pierwowzorowi literackiemu.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x pod numer 73601


Boska Florence


Na ekranach powróci jak zwykle czarujący Hugh Grant. Ale i tak pierwsze skrzypce zagra Meryl Streep, która wcieli się w rolę głównej bohaterki. To prawdziwa opowieść o kobiecie, która mimo braku talentu podbiła sceny operowe świata budząc śmiech zamiast zachwytów. Florence kochała muzykę ponad życie. Niestety bez wzajemności. Natura obdarzyła ją słuchem i głosem, który widzów doprowadzał do rozpaczy. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udało się jej jednak wystąpić m.in. na Broadway’u.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x pod numer 73601


Jak zostać kotem


Obraz ma odpowiedzieć na odwieczne pytania – ile żyć mają koty i czy zawsze spadają na cztery łapy? Bohater opowieści – uzależniony od pracy biznesmen prowadzi bardzo stresujące życie. Pewnego dnia, w wyniku zaskakującego wypadku, zostaje uwięziony… w ciele domowego kota. W roli głównej… Kevin Spacey.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino6.x pod numer 73601


Rekiny wojny


Reżyser „Kac Vegas” zaserwuje nam tym razem jazdę bez trzymanki do … Iraku. Dwóch przyjaciół wygra przetarg na kontrakty dla amerykańskiej armii. Nie do końca jednak wszystko pójdzie zgodnie z planem.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino7.x pod numer 73601

Kabaret
Festiwal znakomitej rozrywki w MrągowieOd 19 sierpnia mrągowski amfiteatr opanują gwiazdy polskiej sceny kabaretowej. Przed wami najdłuższy w Polsce festiwal humoru i dobrej zabawy — Mrągowo Kabaretowo. Trzy dni totalnego luzu.

To wyjątkowa impreza w Polsce w czasie której będziecie mogli zobaczyć artystów reprezentujących różne gatunki. Będzie więc kabareton, stand up, improwizacja.

19 sierpnia scenę amfiteatru w Mrągowie opanują dobrze znane publiczności formacje kabaretowe: Kabaret Skeczów Męczących, K2, Chatelet, Fair Play Crew, Łowcy. B, Nowaki oraz Mariusz Kałamaga w kabaretonie pod tytułem „Był sobie człowiek”. 
Sobota, 20 sierpnia, to święto indywidualności, czyli „One Man Show” w wykonaniu najlepszych polskich artystów kabaretowych. Będą to Mariusz Kałamaga, Robert Korólczyk, Marcin Szczurkiewicz, Jarosław Sadza, Irek Krosny, Rafał Rutkowski oraz Tomasz Nowaczyk. 21 sierpnia czeka nas z kolei „Noc improwizacji”. Wystąpią: Abelard Giza, Czesuaf, Wojtek Tremiszewski, Hubert Świątek, Szymon Jachimek, Kacper Ruciński, Przemek Sasza Żejmo, Narwani z Kontekstu, Gosia Tremiszewska oraz Kuba Śliwiński i Karolina Rucińska. Kabareciarze zapowiadają, że ich występy odbędą się bez cenzury. Nikt więc do końca nie wie, co będzie się działo. Wylejecie morze łez, ale nie będziecie tego żałować! Drugi i trzeci dzień festiwalu to występy bez cenzury. To będzie jazda bez trzymanki!
Wygraj trzy podwójne zaproszenia na największą imprezę kabaretową w Polsce! Czekamy na wasze zgłoszenia!
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.bilety3.x pod numer 73601


Aby dostać bilet, należy wysłać sms do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa i Multikina do wykorzystania od 22 do 25 sierpnia.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB