Czwartek, 6 października 2022

Wybieracie się do kina? Na koncert? Mamy dla was wejściówki

2016-08-22 10:10:00 (ost. akt: 2016-08-22 10:46:31)

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Podziel się:

Już w najbliższy weekend w Heliosie możecie wziąć udział w dwóch maratonach: komedii i horrorów. W Multikinie czeka was awangardowa animacja z Batmanem w roli głównej. Mamy dla was wejściówki. U nas też do wygrania bilety na Love Message Festival.

Seanse w Multikinie

Batman: Zabójczy żart


Wydany w 1988 roku komiks Batman: Zabójczy żart to dzieło równie legendarne, co kontrowersyjne. Alan Moore w bardzo brutalny sposób przedstawił początki „znajomości” Jokera i Batmana. Twórcy uzupełnili jednak film o dodatkowy wątek, czyli seks pomiędzy Bartgirl i Batmanem.
Multikino
1 podwójne zaproszenie (do 28 sierpnia o godz. 14.30 lub 19.30)
SMS: Należy wysłać sms o treści no.kino2.x pod numer 73601


Rekiny wojny
Reżyser „Kac Vegas” zabiera nas tym razem w podróż do Iraku. Będzie i śmieszno, i straszno. Nie może być inaczej, kiedy dwóch dwudziestoparolatków wygrywa przetarg dla amerykańskiej armii. I rozkręca biznes polegający na sprzedaży broni.
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms o treści no.kino3.x pod numer 73601


Jak zostać kotem
Kevin Spacey nie boi się filmowych wyzwań. W produkcji autora m.in. „Facetów w czerni” zagra bowiem podwójną rolę. Z jednej strony będzie uzależnionym od pracy biznesmenem,z drugiej… kotem. Przemiana doprowadzi do serii zaskakujących wydarzeń, a główny bohater przekona się, czy prawdą jest, że koty zawsze spadają na cztery łapy.
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Należy wysłać sms o treści no.kino4.x pod numer 73601


Jak Bóg da
Zabawna i mistrzowsko zagrana komedia pomyłek i kłamstw mających krótkie nogi. Tommaso jest cenionym rzymskim kardiochirurgiem. I ateistą. Ma żonę Carlę i dwójkę dorosłych dzieci. Tworzą modelową, mieszczańską rodzinę. Kiedy syn oświadcza, że chce zostać księdzem, tolerancja rodziców się kończy.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms o treści no.kino5.x pod numer 73601


Nowe Przygody Alladyna
Takiego wcielenia właściciela zaczarowanej lampy i bohater jednej z opowieści „Księgi tysiąca i jednej nocy” tym razem na ekranach w zupełnie nowej odsłonie. Słynną baśń zrealizowali tym razem francuscy komicy, więc będzie z pewnością bardzo ciekawie.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms o treści no.kino6.x pod numer 73601


Maraton horrorów
Na zakończenie wakacji specjalne maratony w kinach Helios. W maratonie horrorów zobaczymy premierowo Queen of Spades: The Dark Rite, a potem jeszcze „Kiedy gasną światła”, „Summer camp” i na koniec „Dark was the night”. Start o godz. 23 do rana.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms o treści no.kino7.x pod numer 73601

Maraton komedii
Jeśli nie przepadacie za przerażającymi produkcjami, to ten zestaw jest dwa was. W Maratonie Komedii w Heliosie zobaczymy tuż po premierze „Rekiny wojny”, potem „Nice Guys. Równi goście”, „Kac Vegas” i na zakończenie „W nowym zwierciadle: wakacje!”. Start o godz. 23.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms o treści no.kino8.x pod numer 73601

27 sierpnia

Love Message Festival
Lotnisko Dajtki, godz. 18
Przed wami największe gwiazdy lat 90-tych: Dj Tonka, Dj Dune, NANA, The Underdog Project, Milli Vanilli, Black BOX, Real McCoy.
5 biletów
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety1.x pod numer 73601


28 sierpnia

Love Message Festival
Lotnisko Dajtki, godz. 18

Przed wami największe gwiazdy lat 90-tych: Fun Factory, Mr President, Masterboy, Dr. Alban, Captain Hollywood Project, DJ BOBO
5 biletów
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety1.x pod numer 73601


Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa i Multikina do wykorzystania od 29 sierpnia do 1 września.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB