środa, 5 października 2022

Zakończ wakacje oglądając dobry film. Mamy bilety!

2016-08-30 10:26:39 (ost. akt: 2016-08-30 10:52:20)

Autor zdjęcia: archiwum dystrybutora

Podziel się:

Kosmiczna animacja dla dzieci, Metropolitan Opera z Mariuszem Kwietniem. W Heliosie i Multikinie czeka was wiele ciekawych filmów. A my mamy dla was wejściówki!

Metropolitan Opera: Napój miłosny
30 sierpnia fani oper będą mogli zobaczyć na wielkim kinowym ekranie „Napój miłosny” z polskim barytonem Mariuszem Kwietniem. To świetna komedia operowa, pełna śmiesznych sytuacji i zabawnych nieporozumień. A jedną z najbardziej uroczych oper komicznych stworzył Gaetano Donizetti.
Multikino
1 podwójne zaproszenie
(30 sierpnia o godz. 18)
SMS: Wyślij sms z uzasadniem o treści no.kino1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

KINO
National Theatre Live: Człowiek dwóch szefów

To kolejna odsłona cyklu w czasie którego możemy oglądać retransmisje sztuk z National Theatre Live. Wyrzucony ze swojej własnej kapeli Francis Henshall zostaje gorylem drobnego gangstera Roscoea Crabbea, który wcześniej grasował na londyńskim East Endzie. Wkrótce Roscoe okaże się kobietą, która urządzi swoim wrogom prawdziwą vendettę.
Multikino
1 podwójne zaproszenie (1 września o godz. 19)
SMS: Wyślij sms z uzasadniem o treści no.kino2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

KINO
Mechanik: Konfrontacja


To kontynuacja kinowego hitu z 2011 roku. W rolach głównych zobaczymy Jasona Stathama i Jessicę Albę. Bishop (Statham) postanawia zerwać z krwawą przeszłością, ale niestety jego wrogowie z branży nie przyjmują tego do wiadomości. Jego największy wróg uprowadza jego ukochaną i wyznacza cenę za jej życie.
Multikino
1 podwójne zaproszenie
SMS: Wyślij sms z uzasadniem o treści no.kino3.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Nowe przygody Aladyna


Nie jest to najnowsza wersja Aladyna, którą znamy z „Baśni tysiąca i jednej nocy”. Jest Aladyn, nieco rozkapryszona księżniczka, sułtan i dżin. Pojawią się też złodzieje, którzy zostaną uwięzieni w centrum handlowym i będą zmuszeni opowiadać dzieciom bajki. To będzie z pewnością ciekawa opowieść.
Multikino
1 podwójne
SMS: Wyślij sms z uzasadniem o treści no.kino4.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Julieta


To najnowsza produkcja wybitnego Pedro Almodovara. Główne role słynny reżyser powierzył tym razem Emmie Suárez i Adrianie Ugarte. Kobiety wcielają się w młodszą i starszą wersję tej samej osoby, tytułowej Juliety. Na ekranie śledzimy jej losy między 1985 a 2015 rokiem.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadniem o treści no.kino5.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Kosmiczna jazda. Hau hau mamy problem


Drogę Mleczną podbija ekipa zabawnych futrzaków. Małpa w kokpicie statku międzyplanetarnego, dzielny psiak i gruby kot, który chce pokrzyżować im plany. W dodatku kosmici ukradną Statuę Wolności, samochody, wesołe miasteczko i budkę telefoniczną. Futrzaki zdobędą wasze serca.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadniem o treści no.kino6.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Nerve


Obraz rozpoczyna się od prostego pytania: jesteś Graczem czy Widzem? Z pozoru to niewinna gra online, polegająca na podejmowaniu wyzwań rzucanych przez widzów przekształci się w walkę o przeżycie. Thriller, który pokazuje niebezpieczeństwa świata, którym rządzą media społecznościowe.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadniem o treści no.kino7.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

Pan idealny


„Pan i Pani Smith” na wesoło i „Pulp Fiction” na opak. Ona nie ma szczęścia do facetów. Kiedy w końcu trafia na tego jedynego okazuje się, że jest on płatnym mordercą. To filmowy wybuchowy koktajl, a efekt przejdzie wasze najśmielsze oczekiwania. To komedia romantyczna, kino akcji i czarny humor jednocześnie.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadniem o treści no.kino8.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienieAby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa i Multikina do wykorzystania od 4 do 7 września.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB