Sobota, 3 grudnia 2022

Aura Centrum odkryje... sekrety zwierzaków!

2016-08-31 10:33:06 (ost. akt: 2016-08-31 10:47:26) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Podziel się:

Wydaje ci się, że Twoje dziecko wie wszystko o pieskach, kotkach i innych czworonożnych pupilach? A może zastanawiałeś się kiedyś co robią Twoje zwierzaki, gdy są same w domu? Już 10 września przyjdź do centrum handlowego Aura Centrum, aby to sprawdzić! Tego dnia w olsztyńskim centrum odbędzie się jedyna w mieście impreza związana z długo oczekiwaną premierą hitu końca lata – komedii animowanej „Sekretne życie zwierzaków domowych”.

– Dzieciaki kochają zwierzaki i często zaskakują niezwykłą wiedzą na ich temat. Na miłośników czworonogów i wszystkich innych stworzeń już wkrótce czeka nie lada gratka – premiera komedii animowanej „Sekretne życie zwierzaków domowych”. W związku z premierą filmu już 10 września br. w Aura Centrum odbędzie się wyjątkowa impreza rozrywkowo-edukacyjna pod hasłem Sekrety zwierzaków, podczas której dzieci pod okiem specjalistów, umiejętnie łączących zabawę z edukacją, poznają nieznane fakty z życia pupili oraz dowiedzą się o zwierzęcych zwyczajach i obowiązkach, jakie wynikają z ich posiadania.

Wśród licznych gier i zabaw zaplanowano m.in. wielki dmuchaniec-skakaniec, zespołową grę w kości z atrakcyjnymi nagrodami, wyjątkową foto-budkę ze smakowitą niespodzianką, strefę Super Gier Planszowych, stoisko Animal Wizaż, które pomoże dzieciakom przemienić się w ich ulubionych bohaterów i wiele innych konkursów z filmowymi nagrodami.

Podczas spotkania prezentowane będą również najzabawniejsze filmiki, dokumentujące sekretne życie polskich zwierzaków. Na dzieci będą też czekać wyjątkowe warsztaty plastyczne, w ramach których przygotują one zabawki i ozdoby dla swoich włochatych pupili, Zwierzakowa Szkółka, ucząca rozpoznawać rasy psów i kotów, a także zapoznająca z bohaterami Sekretnego życia zwierzaków domowych oraz Wyjątkowe Psotkania z gośćmi – specjalistami, autorami książek i programów telewizyjnych, którzy podzielą się z dziećmi sekretami zwierzęcego świata.

Impreza będzie miała także charakter charytatywny – przez cały dzień będzie trwała zbiórka darów (pledów, artykułów higienicznych dla zwierząt, zabawek, smyczy, misek) i karmy dla zwierzaków, które nie mają swoich domów, a w ramach cyklu Podaj łapę odbędą się spotkania z przedstawicielami lokalnych schronisk. Zebrane dary zostaną przewiezione do schroniska specjalnie na tę okazję przygotowanym VanDogiem. Oprócz tego – w strefie zewnętrznej – odbędą się pokazy tresowanych psów.

- W życiu każdego dziecka przychodzi zwykle etap fascynacji światem zwierząt. Ważne, by umiejętnie ją rozwijać i jak najszybciej uczyć najmłodszych – najlepiej przez zabawę – czym jest odpowiedzialność za zwierzę i jak rzeczywiście wygląda opieka nad nim. Mamy nadzieję, że intensywny program imprezy, która zagości u nas w drugi weekend września, sprawi, że Aura Centrum wypełni się miłośnikami czworonogów – mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum, Balmain Property Management.

Szczegółowy program imprezy znajduje się na stronie Aura Centrum >>>www.auracentrum.pl.


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. art #2057989 | 88.156.*.* 2 wrz 2016 20:42

    Super pomysł - będę z dziećmi na bank :).

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. art #2057988 | 88.156.*.* 2 wrz 2016 20:42

    Super pomysł - będę z dziećmi na bank :).

    ! - + odpowiedz na ten komentarz