Czwartek, 7 grudnia 2023

Lubicie się bać? Mamy wejściówki na Maraton Grozy w Heliosie

2016-09-15 16:33:47 (ost. akt: 2016-09-15 17:17:23)

Autor zdjęcia: archiwum dystrybutora

Podziel się:

Już 16 września w kinie Helios przerażające produkcje, znakomite kreacje aktorskie i spece od produkcji, które naprawdę was wystraszą. Maraton Grozy z premierowym pokazem „Blair Witch” startuje o godz. 23. Mamy dla Was bilety!

Nocny Maraton Filmowy w Heliosie rozpocznie pokaz filmu „Blair Witch”. Szybko przekonacie się, że legenda o klątwie wiedźmy z Blair jest bardziej przerażająca i prawdziwa niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Macie mocne nerwy? To przygotujcie się na jeszcze więcej mrożących krew w żyłach produkcji. Na ekranie jeszcze „Worry Dolls”, „Sinister 2” i na zakończenie „City of Dead Men”. To będzie naprawdę pełna wrażeń noc. Jesteście na to gotowi?
Maraton Grozy w Heliosie
Start: 16 września o godz. 23 do rana
Zagramy: premierowo „Blair Witch”, „Worry Dolls”, „Sinister 2” i „City of Dead Men”.

Mamy cztery pojedyncze wejściówki. Wygrają je pierwsze cztery osoby, które prześlą maila na poczta@naszolsztyniak.pl, wpisując w tytuł wiadomości Maraton Grozy w Heliosie. Na zgłoszenia czekamy do piątku, 16 września, do godz. 12.

BLAIR WITCH


Grupa studentów wyrusza do lasów Black Hills w poszukiwaniu dawno zaginionej siostry jednego z nich. Wiele wskazuje na to, że wyprawa może przynieść efekt, szczególnie, że swoją pomoc oferują dwaj miejscowi przewodnicy. Jednak wkrótce po wejściu w głąb lasu, po zapadnięciu zmroku, wędrowcy zaczynają doświadczać niepokojącej obecności. Jasne staje się, że legenda o klątwie wiedźmy z Blair jest bardziej przerażająca i bardziej prawdziwa niż ktokolwiek mógł przypuszczać…

WORRY DOLLS


W starym, opuszczonym szpitalu uwięziona zostaje dziewczyna, którą próbuje zabić młody mężczyzna trzymający w dłoniach małe drewniane lalki. Na drodze, staje mu para detektywów, którzy próbują rozwikłać zagadkę. Sytuacja staje się poważniejsza w momencie gdy lalki przechwytuje córka jednego z detektywów. Na miasto w ciągu kilku godzin spada fala nieuzasadnionych, drastycznych zbrodni. Co dziwne wszyscy zabójcy mieli w chwili morderstw naszyjniki z drewnianymi laleczkami.

SINISTER 2


Szeryf So&So kontynuuje śledztwo w sprawie serii makabrycznych morderstw, która doprowadziła do śmierci jego przyjaciela. Dochodzenie prowadzi go do położonego na odludziu domku, zamieszkałego przez Courtney Collins, która wraz z synami Zachem i Dylanem, ukrywa się tu przed agresywnym mężem. Courtney nie jest świadoma mrocznej tajemnicy, którą skrywa jej nowy dom. Wkrótce odkryją ją chłopcy, znajdując w piwnicy stare amatorskie filmy, których pierwsza projekcja obudzi duchy przeszłości i zapoczątkuje krwawą krucjatę zła.

CITY OF DEAD MEN


Podczas swoich podróży po Południowej Ameryce, Michael West spotyka bandę uzależnionych od adrenaliny młodych ludzi. Ludzie ci, nazywający się Umarłymi okupują budynek byłego szpitala psychiatrycznego na przedmieściach Medellin w Kolumbii. W miarę jak powoli staje się jednym z nich, odkrywa ponurą historię szpitala i nikczemne zamiary grupy, Michael zmuszony jest stawić czoła swojej ciemnej przeszłości.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB