Wtorek, 30 maja 2023

Pokaż, że jesteś piękna. Czekamy na zdjęcia

2016-09-16 22:00:00 (ost. akt: 2016-09-16 20:31:25)
W albumie „Naszego Olsztyniaka” znalazła się Julia Wikiera.

W albumie „Naszego Olsztyniaka” znalazła się Julia Wikiera.

Autor zdjęcia: Marek Danowski

Podziel się:

Na łamach „Naszego Olsztyniaka” prezentujemy zdjęcia olsztynianek. Chcesz i ty trafić na naszą okładkę? Czekamy na zgłoszenia.

Polki słyną na całym świecie ze swojej urody. A olsztynianki podbijają świat. Wśród nich jest Katarzyna Gajewska (24 l.) - Miss Warmii i Mazur 2014, Top 10 Miss Polski 2014 oraz Bursztynowa Miss Polski 2013. Teraz bierze udział w szóstej edycji Hell's Kitchen - Polska. Spośród ponad dwóch tysięcy kandydatów z całej Polski wybrano szesnaście osób, które teraz powalczą w kulinarnej bitwie i jest wśród nich nasza miss.
Katarzyna Gajewska od kilku lat zajmuje się modelingiem. Pracowała także jako prezenterka w tureckiej telewizji. Ma na koncie kilka tytułów miss. Jest kulinarnym samoukiem. Nigdy nie pracowała w profesjonalnej kuchni. Uwielbia poznawać nowe smaki, łączyć ze sobą nieoczywiste składniki. Studiowała na kierunku Inżynieria Ochrony Środowiska, ale zmieniła kierunek i obecnie uczy się kosmetologii. Sprawia wrażenie osoby niezwykle spokojnej, ale ma charakter. Uczestnicy mówią na nią „Barbie”. Ona m.in. znalazła się w naszej galerii pięknych olsztynianek.
Chcesz trafić na naszą okładkę? Wyślij nam swoje zdjęcie na poczta@naszolsztyniak.pl
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB