Wtorek, 29 listopada 2022

Bilety na koncerty i do kina. Mamy wejściówki!

2016-09-26 19:48:08 (ost. akt: 2016-09-26 20:00:00)

Autor zdjęcia: archiwum dystrybutora

Podziel się:

Seanse w kinie, koncerty i książki. Rozdajemy wejściówki dla czytelników! Wśród premier kinowych premiera w kinie Helios — „Ostatnia rodzina”.

Spotkanie — 29 września


W odmętach delirium
Książnica Polska, godz. 17.30

Spotkanie z Sylwestrem Burzychem, autorem książki „W odmętach delirium”. W książce Jack Strong wraca do pracy w policji po kilkumiesięcznej przerwie, gdy dochodził do siebie po wypadku samochodowym, w którym zginęła jego żona. Jego celem jest wsadzenie za kratki miejscowego przestępcy Willa Blinda, jednak szalenie ciężko zdobyć dowody obciążające go w jakiejkolwiek sprawie. Strong szuka też informacji o wypadku żony, jednak okazuje się, że media zachowują w tej kwestii całkowite milczenie. O dziwo co jakiś czas Jack traci poczucie rzeczywistości, słyszy głosy, dziwnie się zachowuje. Wkrótce okaże się, że… właściwie nie wiadomo, co jest prawdą, a co dzieje się jedynie w głowie porucznika. Kto był inspiracją, jak powstawała książka? Tego dowiecie się w czasie spotkania. Wstęp wolny.

Mamy 2 książki


SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.bilety1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

30 września
Koncert
Tales of Pink Floyd
Nowy Andergrant, godz. 21


To zespół, który powstał z fascynacji grupą, która wydała 15 studyjnych albumów i sprzedaje płyty w milionowych nakładach. To ich swoisty hołd złożony londyńskim artystom. W ich wykonaniu usłyszymy oryginalne wersje słynnych utworów. Bilety: 25 zł.
Mamy 2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.bilety2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

30 września — premiery w kinie Helios


Ostatnia rodzina


Brawurowo zrealizowany obraz o rodzinie Beksińskich. Akcja filmu rozgrywa się na przestrzeni 28 lat, zaś fabuła koncentruje się na warszawskim okresie życia rodziny. To nie jest jednak zwykły portret wybitnego artysty jakim był surrealista Zdzisław Beksiński. To opowieść o rodzinie, która staje do walki z dziedziczną depresją. I ją przegrywa.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

Nie oddychaj


To thriller Fede Alvareza, reżysera filmu „Martwe zło”. Jego nowa produkcja opowiada o trójce przyjaciół, którzy podejmują się pozornie łatwej kradzieży. Planują okraść dom niewidomego człowieka. Niestety szybko okaże się, że wpadli w pułapkę, z której nie będą mogli się wydostać.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

Żywioł. Deepwater Horizon


Zrealizowany z rozmachem, oparty na niezwykle dramatycznych faktach film producentów serii „Transformers” i „Życia Pi”. Poznajemy bohaterów załogi największej i najnowocześniejszej platformy wiertniczej na świecie. Ich pracę przerywa awaria, która doprowadza do serii eksplozji i pożaru platformy.
Helios
2 bilety
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

NOC NAUKOWCÓW
Już 30 września atrakcje Nocy Naukowców. W programie eksperymenty, spotkania, monodram Wojciecha Pszoniaka. Przygotujcie się na Fusion 2 Night.


W trzech miejscach Olsztyna — w Olsztyńskiej Szkole Wyższej, centrum miasta i w Kortowie czekają na was megawydarzenia. W programie warsztaty, eksperymenty, pokazy, naukowy stand-up i spotkania motywacyjne, m.in. Łukasza Jakóbiaka.
30 września o godz. 19 w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Wojciech Pszoniak wystąpi z monodramem „Belfer”. Słynny aktor teatralny i filmowy wcieli się w rolę nauczyciela licealnego, który uczy literatury w szkole dla młodzieży z problemami. Człowiek o duszy poety, mąż śpiewaczki występującej w chórze operowym, musi stanąć oko w oko ze współczesną młodzieżą, która za nic ma wszelkie autorytety. To dramat jednocześnie wzruszający, okrutny, śmieszny i przerażający.

Mamy 5 pojedynczych zaproszeń na monodram „Belfer” Wojciecha Pszoniaka, który 30 września o godz. 19 w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM przy ul. Dybowskiego 11.
SMS: Należy wysłać sms z uzasadnieniem o treści no.bilety2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa i Multikina do wykorzystania od 3 do 6 października.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB