Wtorek, 29 listopada 2022

Rewolucja na urodziny i sssstraszny weekend w Warmiolandii2016-10-25 17:45:34 (ost. akt: 2016-10-26 15:13:14) Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Warmiolandia stawia na zdrowie maluchów. już od listopada menu zdominują zdrowe przekąski. Wcześniej jednak będą cukierki i psikusy, czyli halloweenowe przebieranki.

 Już 29-30 października, w godz. 13-17 straszne atrakcje!

Już od 2 listopada w Warmiolandii Krainie Warmisia, przy ul. Lubelskiej 29G w Olsztynie, zostanie wprowadzona nowa propozycja przekąsek podawanych w trakcie przyjęcia urodzinowych dla dzieci — pakiet FIT KIDS. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nowe przekąski w postaci orzechów, czipsów owocowych, suszonych owoców, ciasteczek zbożowych mogą zostać podane zamiennie za dotychczas proponowane przekąski słodkie i słone. Kolejną nowością jest możliwość wniesienia przez rodziców lub prawnych opiekunów małego jubilata, własnych owoców.
Szykujcie się na ssttrraaszny weekend w Krainie Warmisia. Już 29-30 października, w godz. 13-17, największa sala rodzinnych zabaw w regionie zamieni się w arenie pełną halloweenowych atrakcji dla dzieci i rodziców. Duchy, zjawy i inne potwory, opanują także wystrój Warmiolandii Krainy Warmisia. Na dzieci czekać będzie wiele zabaw, quizów i gier związanych z halloween. Animatorzy parku rozrywki przygotują również ciekawe warsztaty kreatywne. W kolejny weekend zachęcamy wszystkich do przebrania się, ponieważ zostaną wybrani Król i Królowa Halloween. Dodatkowo, na przebrane dzieci będzie czekać rabat 15% na nielimitowany czas zabawy w Warmiolandii Krainie Warmisia.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB