Wtorek, 5 grudnia 2023

Łapcie bilety na koncerty i do kina

2016-11-07 21:07:39 (ost. akt: 2016-11-07 21:26:17)

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

Najnowsza odsłona przygód bohaterów "Pitbulla" i animacja dla całych rodzin, czyli "Zakwakani". Mamy dla Was bilety! U nas też wejściówki na koncert T.Love w Nowym Andergrancie.

Koncerty i premiery kinowe 11 listopada
Koncert
Tides from Nebula, Moose The Tramp, Tranqulizer


Nowy Andergrant, godz. 20
Tides from Nebula powracają z materiałem z najnowszej płyty „Safehaven”. Na scenie wystąpią również Moose the Tramp, czyli ekipa, która stawia na energetyczne i melodyjne kompozycje. Brzmienie to szeroko rozumiane rockowe granie, grunge, folk i post rock.
Waszymi sercami zawładną też muzycy ze składu Tranqulizer. To zespół z Trójmiasta, w którym udzielają się między innymi muzycy związani z takimi wykonawcami jak Blindead, czy Justyna Steczkowska. Zespół porusza się w klimatach triphop, experimental, minimalistic, alternative, psycho-pop, czerpiąc z niesztampowych rozwiązań instrumentalnych. Na czele zespołu stoi charyzmatyczna wokalistka Luna Bystrzanowska.
Bilety: 30 zł/ 40 zł
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


KINO
Pitbull: Niebezpieczne kobiety


Tym razem Patryk Vega skupia się na kobietach w policji i… polskiej mafii. Punktem wyjścia do powstania filmu była informacja, że w 2015 roku około 40 procent funkcjonariuszy przyjętych na służbę stanowiły kobiety. Na ekranie zobaczymy m.in. Annę Dereszowską, Magdalenę Cielecką i Alicję Bachledę-Curuś.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Nowy początek


Film, na który z niecierpliwością czekali miłośnicy twórczości Teda Chianga, jest określany jako psychologiczny thriller science-fiction, opowiadający o kontakcie z obcą cywilizacją. W filmie zobaczymy m.in. Amy Adams, Jeremy'ego Rennera i Foresta Whitakera. Amy Adams wciela się w rolę lingwistki, którą wojsko prosi o pomoc w rozwiązaniu wiadomości od obcych.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Zakwakani


Opowieść o kaczo-ludzkiej walka o miejsce i dostęp do słońca. W rolach głównych kaczy mędrzec i zła czarodziejka, gorsza podobno od ptasiej grypy. To również pełna przygód opowieść o tym, że dzięki przyjaźni każdy z nas może zostać bohaterem. Kolejna doskonała, pełna niesamowitych dialogów i gagów, animacja dla całych rodzin.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Koncert 13 listopada
T.Love
Nowy Andergrant, godz. 20


Najlepsza maszyna rockowa polskiego show biznesu zagra na scenie promując materiał z najnowszego krążka. W utworach dominuje artystyczna publicystyka, krążąca wokół Polski i świata, tu i teraz… Muniek śpiewa o podzielonym społeczeństwie, strachu w Europie zniewolonej terrorem, o uchodźcach, wszystkich naszych fobiach i zagrożeniach. Jest też kawałek „Warszawa Gdańska”, poświęcony pamięci, zmarłego na początku tego roku, Davida Bowie. Album, jak mówi Muniek, ma ostro bujać muzą opartą na dobrych melodiach i gitarowych riffach. To swoisty soul-punk tzn. skrzyżowanie czarnej tradycji Motown, czy Stax, z białym rock’n’rollem. Bilety: 40 zł/ 50 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa do wykorzystania od 14 do 17 listopada.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB