Piątek, 24 maja 2024

11 listopada w kinie? Maraton Pitbulla w kinach Helios

2016-11-11 13:05:27 (ost. akt: 2016-11-11 13:33:57)

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

Po obchodach 11 listopada w Heliosie na fanów mocnych wrażeń czeka w Heliosie „Maraton Pitbulla” z pełną serią trzech bezkompromisowych filmów w reżyserii Patryka Vegi! Zawitajcie do świata niegrzecznych policjantów i bezwzględnych gangsterów… Start o godz. 23!

Nocny maraton rozpocznie pierwszy z serii, kultowy już „Pitbull”, następnie Helios zaprezentuje jeden z największych kinowych hitów ostatnich miesięcy: „Pitbull. Nowe porządki”, na koniec widzowie zobaczą premierowy seans filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Taka dawka filmowych emocji na pewno was usatysfakcjonuje!

A oto opisy filmów, które już przeszły do historii!

PITBULL


Policjanci z warszawskiego Wydziału Zabójstw nawiązują kontakt z Worwzakonnikiem (Ryszard Filipski), który w świecie przestępców pełni rolę "sędziego". W warszawskim półświatku działa Said (Waldemar Walisiak), odpowiedzialny za liczne porwania i morderstwa ormiańskich handlarzy. Said ukrywa się za granicą. Wor chce go wyeliminować rękami policjantów. Do tego celu wybiera oficera Wydziału Zabójstw Despero (Marcin Dorociński), któremu wystawia córkę Saida - Dżemmę (Weronika Rosati). Jedna noc niespodziewanie przeradza się w romans. Zwabiony Said wraca do Warszawy.

PITBULL. NOWE PORZĄDKI


"Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz". Tymi słowami Bogusław Linda, w roli gangstera złamanego przeszłością, powraca na wielki ekran. W filmie Patryka Vegi "Pitbull. Nowe porządki" rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuję Grupę Mokotowską do tematu „Gangu obcinaczy palców”, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.

PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY


W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem mafii "paliwowej", której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić…

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB