Sobota, 25 czerwca 2022

Łapcie wejściówki do kina i na koncerty!

2016-11-28 14:04:18 (ost. akt: 2016-11-28 15:07:05)

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Podziel się:

Dawno nie byliście na koncercie? Marzycie o tym, by się odstresować? Mamy dla was wejściówki na koncerty i do kina!

1 grudnia


Koncert
Mesajah, Riddim Bandits oraz X IGrades
Nowy Andergrant, godz. 20


Jeden z najbardziej popularnych artystów reggae na naszym rynku wyrusza w trasę promując album „Powrót do korzeni”. Na koncertach zabrzmią znane hity, m.in. „Szukając szczęścia”, „Lepsza połowa” czy „Wolne”. Bilety: 30 zł/ 40 zł.
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Koncerty — 2 grudnia


Koncert
Romantycy Lekkich Obyczajów
Nowy Andergrant, godz. 20


Alternatywny zespół Romantyków ma na swoim koncie wiele hitów. Muzycy zdobywają pozycję lidera wśród składów zajmujących się muzyką alternatywną. Zaskakują aranżacjami, łamią trendy i szturmem podbijają serca kolejnych fanów. W grze łączą kilka gatunków: jest tam i spokojna ballada, i trochę country i folku. Dystans, pełne humoru teksty i świetna muza są gwarancją udanej zabawy w czasie ich koncertów. Bilety: 20 zł / 30 zł.
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


KINO

Kubo i dwie struny


Kubo prowadzi spokojne, normalne życie w małej przybrzeżnej wiosce, do czasu gdy duchy przeszłości wywracają jego świat do góry nogami, rozpalając na nowo dawną vendettę. Bogowie i potwory polują na Kubo, który by przeżyć, musi odnaleźć magiczną zbroję noszoną niegdyś przez jego zmarłego ojca, legendarnego samuraja.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Lion. Droga do domu


Ten obraz podbił jur 24. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage. To historia pięcioletniego chłopca, który gubi się na ulicach Kalkuty, tysiące kilometrów od domu. Jego los odmienia para Australijczyków, która go adoptuje. Po latach wyrusza w podróż w poszukiwaniu utraconego domu i rodziny.
[quoteHelios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie[/quote]

Sully


15 stycznia 2009 roku słynny dziś kapitan Sully Sullenberger dokonał rzeczy, która teraz jest pokazywana na wszystkich szkoleniach pilotów, ale na ów czas mroziła krew w żyłach. Wodując na rzece Hudson "Sully" uratował życie 155 osobom. Główną rolę zagra Tom Hanks, a reżyseruje Clint Eastwood.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Underworld: wojny krwi


To mrożąca krew w żyłach kolejna odsłona przebojowej serii o Wampirach i Lykanach. W głównej roli ponownie Kate Beckinsale. Zabójczyni zmęczona jest już walką pomiędzy gatunkami, a w najnowszej odsłonie przygód jej rodacy ponownie ją zdradzą.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Koncerty — 3 grudnia


Coma
CEiIK, godz. 19


Roguc szaleje z ekipą i nowy album zatytułował „2005 YU55”. zespół określa materiał jako eksperymentalny koncept album, balansujący na granicy muzycznego audiobooka i klasycznego rockowego albumu. Materiał wewnętrznie zróżnicowany, czyli nie są to proste utwory, ale często wręcz poważne konstrukcje artystyczne. Album składa się z szesnastu utworów opowiadającym o życiu Adama Polaka, którego marna egzystencja zmienia się w momencie spotkania z planetoidą o nazwie „2005 YU55”. Roguc znów nas zaskakuje i na pewno najnowszy materiał was oszołomi. Bilety dostępne na www.ticketpro.pl i w sieci EMPIK.
4 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety5.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

Koncert Dezerter i Kamikaze
Nowy Andergrant, godz. 20


Dezerter to polska legenda muzyki punkrockowej. Przez lata piosenki tej grupy były doceniane przez słuchaczy, czytelników i branżę muzyczną. Zespół koncertuje nie tylko w Polsce, Europie, ale również w Stanach Zjednoczonych. W 2016 roku, po 33 latach, wznowiony został singiel „Ku przyszłości”. Bilety: 33 zł/ 39 zł.
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety3.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

4 grudnia


Koncert
Vader- Infernal War/ Insidius
Nowy Andergrant, godz. 19

Vader zagra dwanaście koncertów w towarzystwie black metalowców z Infernal War i death metalowej grupy Insidius. Trasa zaczęła się w listopadzie, a zakończy ją właśnie olsztyński koncert. Grupa promuje w jej czasie album „The Empire”. Muzyka bezkompromisowa, jak przystało na death metal brzmiący trashową melodyką. Ciężko, mrocznie, ale tradycyjnie już przebojowo.
Bilety: 50 zł/ 60 zł.
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety4.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa do wykorzystania od 5 do 8 grudnia.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB