środa, 27 września 2023

Olsztyniacy po Rajdzie Barbórka

2016-12-13 14:38:03 (ost. akt: 2016-12-13 14:48:18)

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Podziel się:

Olsztyńska załoga Konrad Dudziński i Martyna Mrozowska start na 54. Rajd Barbórka mogą dopisać do listy sportowych sukcesów. Stanęło na 9 pozycji i 37 w klasyfikacji generalnej.

Tak o Rajdzie mówią sami sportowcy:

Konrad Dudziński:


— Jak zamierzaliśmy, tak też zrobiliśmy – dotarliśmy do mety 54. Rajdu Barbórka i przyznam, że jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Jechało mi się rewelacyjnie, fajnie układała się także współpraca z pilotem, w której to roli wystąpiła tym razem Martyna Mrozowska, etatowy „umysłowy” mojego brata. Samochód spisał się wręcz idealnie, a my pojechaliśmy rozsądnie, dzięki czemu uniknęliśmy przygód na trasie. Pokonywaliśmy kolejne OS-y czysto i bez większych błędów. Uważam, że nasz końcowy rezultat jest satysfakcjonujący, a najważniejsze jest to, że jesteśmy bogatsi o kolejne, cenne doświadczenia — liczę, że będzie to procentować w przyszłości. Jestem zdania, że w pełni zasłużyliśmy na metę, ponieważ cały zespół wykonał świetną pracę, za co serdecznie wszystkim dziękuję. Nie udałoby nam się jednak wystartować w Barbórce, gdyby nie nasi partnerzy: Piotr Karpeza Auto Części, Toolip oraz Powiat Olsztyński. Głęboki ukłon w ich stronę za wsparcie. Dziękuję również wszystkim kibicom, którzy zagrzewali nas i inne załogi do walki OS-ach – mam nadzieję, ze zobaczymy się na rajdowych trasach także w przyszłym sezonie!

Martyna Mrozowska:


– Udało nam się osiągnąć metę i to na niezłym miejscu, biorąc pod uwagę silną stawkę naszych rywali. Po raz pierwszy tworzyliśmy z Konradem rajdową załogę, ale na szczęście obyło się bez żadnych problemów. Z pewnością pomógł w tym fakt, że znamy się już dłuższy czas, ze względu na to, że na co dzień startuję z jego bratem – Patrykiem. Proponując mi wspólny występ Konrad wiedział więc na co się pisze i na co mnie stać. Najważniejsze, ze stanęliśmy na wysokości zadania, osiągnęliśmy założony cel i możemy szczerze cieszyć się z mety. Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z tego startu.
mat. prasowe

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Szybki #2134583 | 176.221.*.* 13 gru 2016 21:56

  To ten Dudziński co się tak rozbił a jego pilot leżał w szpitalu?

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. wiesiek #2134104 | 176.221.*.* 13 gru 2016 15:36

   a gdzie relacja ze startu załogi Dowgird/Klonowski? Obaj Olsztyniacy startujący polonezem.

   Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)