Sobota, 13 lipca 2024

Złap nagrodę na święta

2016-12-20 17:00:00 (ost. akt: 2016-12-20 16:24:14)

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Podziel się:

Magia świąt uchwycona w obiektywie czyli konkurs fotograficzny ze świątecznym Olsztynem w tle. Zrób zdjęcie, a będziesz mógł wygrać atrakcyjną nagrodę.

Klimat świąt zagościł w Olsztynie na dobre. Blask choinki, sznury kolorowych światełek, dekoracje przestrzenne 3D, uliczki Starego Miasta wypełnione kolorowymi straganami.
Zatrzymajmy magię świąt na dłużej. Stwórzmy album świątecznego Olsztyna. Dla zachęty proponujemy konkurs. Zapraszamy do udziału w zabawie, której celem jest pokazanie piękna i magii naszego miasta w okresie Świąt Bożego Narodzenia.
Zasady konkursu: uchwyć w obiektywie czar świątecznego Olsztyna i prześlij zdjęcie na Facebooku — w wiadomości prywatnej do Miasta Olsztyn lub mailowo na adres komunikacjaspoleczna@olsztyn.eu
Przesłane zdjęcia zostaną opublikowane na profilu Miasta Olsztyn w serwisie Facebook, gdzie zostaną poddane ocenie. Głosowanie odbędzie się poprzez przycisk „Lubię to”. Autorzy zdjęć z największą ilością lajków zostaną zwycięzcami konkursu. Wytypujemy piątkę laureatów, którzy otrzymają nagrody. Nagrodami w konkursie są gry planszowe z Olsztynem w tle. Na zdjęcia czekamy do 23 grudnia do godz. 10.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB