Sobota, 9 grudnia 2023

Twoje wydatki wzrosły? Jest na to rada!

2016-12-22 10:00:00 (ost. akt: 2016-12-27 13:47:24) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: archiwum

Podziel się:

Każdy z nas chciałby zarabiać jak najwięcej i żyć nie martwiąc się brakiem oszczędności na koncie. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy nasze wydatki nagle znacznie wzrosły, a konto świeci pustakami? Wtedy pozostaje nam jedno – pożyczyć pieniądze. Na naszym lokalnym rynku działa wiele instytucji pożyczkowych. W Olsztynie pojawiła się jednak nowa firma oferująca produkty finansowe – LUXKREDYT.

LUXKREDYT Sp. z o.o. to prężnie działająca firma doradztwa finansowego, która w związku z dynamicznym rozwojem postanowiła rozszerzyć pole swojej działalności na teren Warmii i Mazur, zaczynając od otwarcia nowej placówki w Olsztynie. Co wyróżnia tą firmę? Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. W biurze LUXKREDYT czekają na nas sympatyczni doradcy finansowi, którzy pomagają w doborze najkorzystniejszej oferty pożyczkowej, dopasowanej zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucji. Szeroki wachlarz produktów bankowych i pozabankowych oferowanych przez LUXKREDYT pozwala na bezpłatne porównanie wielu propozycji jednocześnie. Dzięki temu łatwo i szybko możemy zapoznać się z najkorzystniejszymi ofertami kredytów i pożyczek, oszczędzając przy tym nie tylko pieniądze, ale również swój czas.
Placówkę Luxkredyt znajdziecie Państwo na ul. Partyzantów 29/1A. Zapraszamy również do kontaktu z naszym doradcą pod nr tel. 793 605 805.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB