Wtorek, 29 listopada 2022

Rozdajemy wejściówki do kina i na koncerty!

2017-01-03 10:07:07 (ost. akt: 2017-01-03 11:09:12)

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

Najnowsza polska komedia, która podbije wasze serca — „Po prostu przyjaźń” i animacja, która zachwyci najmłodszych. Mamy dla was wejściówki do kina i na koncerty!

KINO
Sing


Głównym bohaterem animacji Sing jest Buster Moon (McConaughey), miś koala który jest właścicielem podupadającego teatru, niegdyś bardzo sławnego. Buster bardzo kocha to miejsce i zrobi wszystko by je uratować. Wpada więc na szalony plan zorganizowania konkursu muzycznego, w którym do wygrania jest dużo pieniędzy. W ten sposób ma nadzieję odkryć nowe talenty i z ich udziałem stworzyć wielkie show.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Assasin’s Creed


Adaptacja słynnej gry, w której w rolę Calluma Lyncha wciela się Michael Fassbender. To potomek asasynów, z którego templariusze starają się wyciągnąć cenne wspomnienia, przy pomocy urządzenia o nazwie animus. Dzięki niemu Lynch wciela się w żyjącego w XV-wiecznej Hiszpanii Aguilara, właściciela artefaktu, dzięki któremu można podporządkować sobie ludzkość.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

Po prostu przyjaźń


Polska komedia, która powstała według scenariusza autorki „Listów do M.”. W filmie grupa przyjaciół i ich dawny nauczyciel wyjeżdżają na wspólną, coroczną wycieczkę w góry. Wśród nich jest samotna matka z wyboru, oddany pracownik korporacji, kolekcjonerka guzików i nauczyciel, który niespodziewanie wygrywa w totka. To ciepła opowieść o przyjaźni, która powinna być w życiu każdego z nas najważniejsza.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


7 stycznia


Koncert
Krzysztof Zalewski
Nowy Andergrant, godz. 20


Artysta po „Zeligu” zaprasza, by posłuchać utworów ze „Złota”. Nie myślcie jednak, że na „Złoto” złożyły się same ballady, choć i dla poszukujących takich wrażeń coś się znajdzie. Na płycie dominują numery dynamiczne („Chłopiec”, „Na drugi brzeg”), czy wręcz drapieżne („Głowa”). Jest puls („Uchodźca”), jest groove („Luka”), jest riff („Polsko”). Uproszczone aranżacje, bardziej organiczne brzmienie, bardziej bezpośredni przekaz. To najnowszy Zalewski właśnie.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


8 stycznia


Koncert
Legacy Tour: Christ Agony, Stillborn
Nowy Andergrant, godz. 19


Polska scena metalowa przeżywa swój rozkwit i skupia się na niej uwaga coraz większej części świata. Jednym z jej fundamentów jest Christ Agony — zespół, który można rozpoznać po pierwszych dźwięków. Na scenie również zabójcze Stillborn z Mielca, którzy postawili na mocny death metal. Bilety: 25 zł/ 30 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 19 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa do wykorzystania od 9 do 12 stycznia.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB