środa, 29 listopada 2023

Po 500 plus do siedziby MOPS przy ulicy Piłsudskiego

2017-01-10 12:25:28 (ost. akt: 2017-01-10 12:36:23)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Podziel się:

Uwaga! Siedzibę zmienił Dział Świadczeń Rodzinnych MOPS. Od teraz sprawy związane z programem 500 plus są przyjmowane nie w budynku przy ulicy Cichej, ale przy al. Piłsudskiego.

Od 2 stycznia 2017 roku, wszystkie osoby, które chcą załatwić sprawy związane ze świadczeniem 500+ Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza do nowej siedziby Działu Świadczeń Wychowawczych tj. do budynku Banku Polskiej Spółdzielczości, mieszczącego się przy al. Piłsudskiego 32, na trzecim piętrze. Od tego czasu nieaktualny jest poprzedni adres, czyli ul. Cicha 1a.

Wniosek o świadczenia wychowawcze jest również dostępny w wersji online i można go złożyć za pomocą portalu empatia.mrpips.gov.pl, PUE ZUS, ePUAP oraz za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

Zmiana adresu dotyczy także osób korzystających z dodatków mieszkaniowych. Dział Dodatków Mieszkaniowych, podobnie jak Dział Świadczeń Rodzinnych, mieści się obecnie przy al. Piłsudskiego 32.
Do budynku Banku Polskiej Spółdzielczości przy al. Piłsudskiego 32, z dotychczasowej lokalizacji, przeniesiony został również Punkt Pomocy Społecznej Nr 4.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB