Sobota, 25 września 2021

Dobre kino w Heliosie, znakomite koncerty. Mamy dla was wejściówki!

2017-01-16 11:40:22 (ost. akt: 2017-01-16 12:05:36)

Autor zdjęcia: archiwum artysty

Podziel się:

„La La land” i musical o marzycielach sprawił, że znów polubiliśmy musicale. To będzie dobry tydzień w kinach, a my mamy wejściówki. Czekamy na zgłoszenia!

Koncert — 20 stycznia w Nowym Andergrancie
Organek
Nowy Andergrant, godz. 20
Doświadczony muzyk, utalentowany kompozytor, który sprawił, że zakochaliście się w brudnej, garażowej muzie. Artysta prezentuje utwory z płyty „Czarna Madonna”. Nowy krążek to z jednej strony kontynuacja platynowego debiutu „Głupi”, a z drugiej niezaprzeczalny krok w przód. Cytuje gatunki, konwencje i klisze, które zbudowały muzykę XX w ale też i całą zachodnią popkulturę, z której ona wyrasta. Tym razem jednak wszystko brzmi nowocześniej dzięki bardziej złożonej produkcji oraz współcześniejszym odniesieniom do tak odległych od siebie stylistyk jak punk, czy country. Bilety: 30 zł/ 40 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

KINO
Balerina


Przepiękna animacja o sierocie 11-letniej Felicji, która marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Ucieka z sierocińca w Bretanii, by spełnić swoje marzenia. To film o potędze marzeń, które spełniają się na tanecznym parkiecie.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Dlaczego on?


Co dzieje się, kiedy konserwatywny ojciec staje oko w oko z miłością życia swojej córki? Dochodzi do katastrofy. Panowie zaczynają rywalizować o miano najważniejszego mężczyzny w jej życiu i rozpoczynają wojnę.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


La La Land


Kinowy duet Ryan Gosling i Emma Stone oraz najlepszy musical ostatnich lat podbił serca jury Złotych Globów. Historia o spotkaniu w Los Angeles grającego w knajpie pianisty jazzowego i początkującej aktorki.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Monster Trucks


Główny bohater — Tripp — marzy o tym, by skonstruować swoją własną wersję Monster Trucka. Szuka do niego części na lokalnym złomowisku. Na jego drodze stanie niezwykłe stworzenie, które wydostało się na powierzchnię po katastrofie w pobliskiej rafinerii. A Tripp zyska nowego, potężnego przyjaciela i sojusznika.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

Split


Znakomity James McAvoy wciela się w rolę Kevina, który ma co najmniej 23 osobowości. Mężczyzna zmuszony jest do uprowadzenia trzech nastolatek. Kiedy staje się porywaczem, do głosu dochodzi najstraszniejsza odsłona jego natury — stanie się bestią.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


21 stycznia
Koncert Materia i The Sixpounder
Nowy Andergrant, godz. 18


Koncert Materii i The Sixpounder i prawdziwa feta dla fanów klubowego, rock’n’rollowo-metalowego szaleństwa. Podczas koncertów obydwa zespoły będą promować swoje ostatnie wydawnictwa - Materia „We Are Materia” i The Sixpounder „True To Yourself”.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa do wykorzystania od 23 do 26 stycznia.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB