środa, 1 lutego 2023

Muzeum Selfie Day. Zrób sobie selfie z dziełem sztuki

2017-01-16 16:10:14 (ost. akt: 2017-01-16 16:15:14)

Podziel się:

Museum Selfie Day już od kilku lat organizowany jest w muzeach na całym świecie. Do akcji w środę, 18 stycznia przyłącza się Muzeum Warmii i Mazur. Tego dnia nie płacimy za wstęp.

Powiększa się rzesza zwolenników tej akcji. W tym roku Museum Selfie Day odbędzie się w środę, 18 stycznia. Tego dnia muzea zapraszają do odwiedzin i robienia zdjęć z eksponatami. Pstryknięte fotki trafią do sieci i będą uczestniczyć w rozlicznych konkursach. Łącznikiem akcji w portalach społecznościowym jest hashtag #MuseumSelfie.

Do akcji dołącza również Muzeum Warmii i Mazur. Promuje wydarzenie pokazując kolaż „Portret kobiety” Aliny Szapocznikow ze smartfonem. Olsztyńskie muzeum zachęca do odwiedzin i wzięcia udziału w konkursie na najlepsze selfie.
— Autoportret portretu i autoportret z portretem to nasza propozycja na tegoroczny Museum Selfie Day — informują pracownicy Muzeum Warmii i Mazur. — Wystarczy telefon, trochę pomysłów i muzealna ekspozycja, żeby nie tylko zrobić sobie zdjęcie, ale też poznać dzieła sztuki z wystawy.

Aby wziąć udział w konkursie należy odwiedzić muzeum, wykonać selfie z jednym z eksponatów i przesłać je na Facebooka lub Instagram Muzeum Warmii i Mazur lub na adres: wydawnictwa@muzeum.olsztyn.pl. Najlepsze prace wyłoni specjalna komisja. Na zwycięzców czekają nagrody. Tego dnia wstęp do muzeum jest darmowy. Zakaz fotografowania oczywiście nie obowiązuje.
UM Olsztyn

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB