Wtorek, 29 listopada 2022

Premiery w kinie i koncerty w Anderze. Mamy dla was wejściówki!

2017-01-23 13:13:47 (ost. akt: 2017-01-24 15:58:11)

Autor zdjęcia: mat. dystrybutora

Podziel się:

Doczekaliśmy się w końcu ekranizacji biografii jedynej w PRL-u edukatorki seksualnej. Na ekranach kin „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Mamy wejściówki dla czytelników! Rozdajemy też bilety na koncert grupy Scream Inc, czyli ekipy grającej utwory zespołu Metallica.

Premiery kinowe w Heliosie — 26 stycznia


Kłamstwo


Ten film wstrząśnie widzami. Na ekran bowiem powraca historia Holocaustu, ale w postaci kontrowersyjnej. Opowieść o procesie z udziałem profesor Deborah Lipstadt, która prowadzi sprawę przeciwko Brytyjczykowi, który kwestionował fakty na temat zagłady Żydów w czasie II wojny światowej.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


[/h3]

Resident Evil: Ostatni rozdział


To kontynuacja opowieści z „Resident Evil: Retrybucji” z 2012 roku. Alice, w tej roli ponownie genialna Milla Jovovich, musi wrócić do Raccoon City, gdzie korporacja Umbrella przygotowuje ostatni atak. Obrazy do produkcji powstawały m.in. w Kapsztadzie, a za scenariusz odpowiada Paul W.S. Anderson.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej


Scen seksu jest tutaj podobno tyle, że trudno je zliczyć. Filmowa biografia Michaliny Wisłockiej, autorki wydanej w PRL-u „Sztuki kochania”, legendarnego poradnika seksualnego, to obraz o walce wolności z lękami. Reżyserem filmu została Maria Sadowska, a w roli głównej obejrzymy Magdalenę Boczarską. To film, który pokazuje, jak bardzo fałszywa moralność i dulszczyzna są zagrożeniem dla życia społecznego i jak bardzo zatruwają relacje.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Ostatni smok świata


Urokliwa animacja o bohaterskim chłopcu, który rzuca wyzwanie ostatniemu smokowi na świecie. Czeka na was magiczna wyprawa do świata fantastycznych zwierząt, zrealizowana z wizualnym rozmachem. To też przepiękna opowieść o sile przyjaźni.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Koncert — 27 stycznia
Nowy Andergrant, godz. 20
WSRH
WSRH to solidna dawka dobrego hardkoru, energetycznego flow i niebywałej charyzmy. Na scenę zaprosili gości, którzy znakomicie czują się w tym klimacie. Bilety: 30 zł/ 40 zł.

Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Koncerty — 29 stycznia

Tribute To Metallica — Scream Inc
Nowy Andergrant, godz. 20


Na scenie SCREAM INC. — kwartet z Kijowa który nosi oficjalnie zatwierdzone miano „official Metallica tribute band”! A to już nie przelewki! Warto tam być, bo koncert organizowany jest teraz nie bez powody. W tym roku mija 30 lat od wydania jednego z najbardziej kultowych albumów w historii muzyki metalowej — „Master of Puppets”! Zespół zagra poza kawałkami z rzeczonego krążka także najpotężniejsze klasyki legendy thrash metalu z Los Angeles, z energią i brzmieniem tak podobnym do oryginału, jak to tylko możliwe. Bilety: 20 zł/ 30 zł.

Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienieAby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa do wykorzystania od 30 stycznia do 2 lutego.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB