Czwartek, 29 września 2022

Sport twoją bronią w walce ze stresem. Rozpocznij ją z Zimową Akademią Karate

2017-01-23 17:12:30 (ost. akt: 2017-01-23 17:18:39)

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Podziel się:

Pokazują, że ferie można spędzać aktywnie. Na chętnych czekają nie tylko ćwiczenia. Organizatorzy przekonują, że warto postawić na aktywność, której nie towarzyszą używki. Od 30 stycznia do 4 lutego możecie wziąć udział w Zimowej Akademii Karate.

Co od wielu promują organizatorzy w czasie Akademii Karate? Zachęcają do aktywnego spędzania czasu i co najważniejsze — promują zdrowy styl życia bez narkotyków, papierosów i alkoholu. Po to, by nie tylko dzieci, ale również rodzice przekonali się, jak ważne jest wykształcenie odpowiednich nawyków, dzięki którym w przyszłości unikniemy chorób cywilizacyjnych.

Akademia się zmienia. W tym roku obchodzi już 14-lecie. Ale pod jej wpływem zmieniają się też ludzie. Tu nie ma miejsca na zgorzknienie. Organizatorzy zarażają swoją pasją. Pokazują, że warto wyrwać się z szarej codzienności i poćwiczyć. Sport pomaga wyrzucić z siebie stres.
— Mam mało okazji, żeby się poruszać, a Akademia sprzyja aktywności — stwierdza Monika, studentka. — Wcześniej nie wiedziałam, że coś takiego istnieje, a zachęcił mnie kolega, który też trenuje. Impreza jest zawsze bardzo profesjonalnie zorganizowana i naprawdę warto wziąć w niej udział.
W czasie Akademii uczestnicy ćwiczą pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia będą prowadzone nieodpłatnie, przez profesjonalnie przygotowaną kadrę instruktorską i trenerską. Jeśli więc chcecie zmienić złe nawyki, zacznijcie od Akademii Karate.

Zimowa Akademia Karate odbędzie się w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie przy ul. Paderewskiego
Zajęcia:

I grupa — dzieci do 12 lat w godz. 17 - 18
II grupa — młodzież powyżej 12 lat i dorośli w godz. 18.15 — 19.15
Uroczyste zakończenie Akademii odbędzie się 4 lutego o godz. 12.
Zajęcia są bezpłatne

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB