środa, 7 grudnia 2022

Koncerty w Anderze i seanse w Heliosie. Mamy wejściówki!

2017-01-30 14:05:05 (ost. akt: 2017-01-31 13:45:21)

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Podziel się:

Kultowy horror doczekał się kolejnego sequela. Przed nami mrożący krew w żyłach „Ring”. W Nowym Andergrancie raperzy, a w weekend awangarda i Fisz Emade. Rozdajemy bilety!

Koncert 3 lutego
Solar/Białas — trasa H8M4 Tour


SB Maffija poleca najnowszy krążek ekipy #nowanormalność duetu Solar/Białas. Obok pionierów nowego wymiaru rapu na scenie pojawią się artyści SB Maffiji. Za deckami stanie didżej Johny na zmianę z Lankiem. Bilety: 25 zł/30 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

Kino
Premiery w kinie Helios 3 lutego
Ring


Kultowy horror doczekał się kolejnego sequela. W nowym obrazie zobaczymy wydarzenia poprzedzające morderstwo Samary. Przeniesiemy się do czasów współczesnych, w których kasety i odtwarzacze VHS są praktycznie na wymarciu. Nie oznacza to jednak, że mroczna dziewczynka ze studni dotrze do kolejnych ofiar i zacznie je zabijać.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Jackie


Film Pablo Larraína opowiada o losach Jacqueline zaraz po zamachu na jej męża 22 listopada 1963 roku w Dallas. Wdowa po 35. prezydencie USA od początku jego kadencji, która rozpoczęła się w 1961 roku, była uważana za wzór do naśladowania dla milionów Amerykanek, ikonę mody i ideał żony. To obraz Jackie osaczonej przez funkcjonariuszy policji i wywiadu, ciągle przesłuchiwanej i śledzonej przez media. To też próba wyjaśnienia fenomenu, który uczynił z niej ikonę popkultury.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


McImperium


To biografia twórcy McDonalds. W roli biznesmena, będącego ucieleśnieniem amerykańskiego snu zobaczymy Michaela Keatona. To jego walka, której efektem było powstanie imperium — sieci restauracji rozpoznawanych na całym świecie.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Koncerty — 4 lutego


Koncert
Fisz Emade
Nowy Andergrant, godz. 21
Fisz Emade promują najnowszy krążek „Drony”, o którym eksperci mówią, że to najbardziej dojrzały album w ich karierze. Znów łączą gatunki, mieszają style i oferują nam połączenie melodii z elektroniką. Pod szyldem Tworzywo przyzwyczaili nas do twórczości, która nazywana jest inteligentnym hip-hopem. Zaskakują, ale bardzo pozytywnie. I brzmią genialnie na żywo.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa do wykorzystania od 6 do 9 lutego.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB