Piątek, 24 września 2021

Premiery w kinie, koncert Marka Dyjaka. Mamy dla was wejściówki!

2017-02-14 08:00:00 (ost. akt: 2017-02-13 12:24:08)

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

W nadchodzący weekend gratka dla fanów dobrego kina. W kinie Helios czeka nas Maraton oscarowy i na ekranie m.in. „La La Land” oraz „Jackie”. Mamy dla Was wejściówki!

Impreza — 16 lutego — Stand-up Warmia Andergrant
Nowy Andergrant, godz. 20
Na scenie Jasiek Borkowski, czyli jeden z najbardziej rozpoznawanych i charakterystycznych komików oraz Jasiek Borkowski, komik, który występował na całym świecie. Prowadzą członkowie Stand-up Warmia. Bilety: 15 zł/17 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

17 lutego


Koncert
Łona, Webber and The Pimps
Nowy Andergrant, godz. 19


Nowy album Łony i Webbera to prawdopodobnie jeden z ważniejszych muzycznych akcentów roku i niewątpliwie najlepsza z dotychczasowych płyt duetu. Nawiasem mówiąc na dobre już rozgościła się na OLIS-ie, a singlowy „Błąd” zebrał ponad 4 miliony wyświetleń w sieci. Teraz można będzie usłyszeć ich na żywo. Bilety: 40 zł/ 50 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Premiery w kinie Helios


Był sobie pies


Pies zawsze był przyjacielem człowieka. Tym razem ma do wypełnienia specjalną misję. Film dla całych rodzin autorstwa Lasse Hallstroma, trzykrotnie nominowanego do Oscara, twórcy takich przebojów jak „Podróż na sto stóp”, „Co gryzie Gilberta Grape’a” czy „Czekolady”.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Lekarstwo na życie


Co zrobisz, jeśli wiesz, że istnieje lekarstwo rozwiązujące problemy współczesnego świata? Przed takim dylematem stanie pracownik korporacji, którego zdaniem będzie odebranie szefa z tajemniczego ośrodka odnowy biologicznej. Jego życie znajdzie się w niebezpieczeństwie.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


PolandJa


Opowieść o tym, jak nie radzimy sobie z rzeczywistością, która nas otacza. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin, podczas których bohaterowie przeżywają pasmo zabawnych perypetii, radykalnie zmieniających ich życie.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Milczenie


Legenda kina — Martin Scorsese zabiera widzów w podróż do ogarniętej przemocą XVII-wiecznej Japonii. Nowy obraz mistrza jest adaptacją inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami powieści Shüsaku Endō. Jej bohaterowie – jezuiccy księża Sebastiao Rodrigues i Francis Garrpe (w tych rolach Adam Driver i Andrew Garfield) mają za zadanie sprawdzić postęp działań misji ewangelizacyjnych w odciętym od świata Królestwie Japonii.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Maraton oscarowy
Helios, godz. 23


Tuż przed ceremonią wręczenia najważniejszych nagród filmowych, 17 lutego, najlepsi kandydaci. W ciągu jednej nocy zobaczymy cztery filmy, które łącznie zawalczą o prawie 30 statuetek! Na początek faworyt - „LA LA LAND” i rekordowa liczba nominacji, później „Jackie” – z nominacją m.in. za genialną rolę Natalie Portman. Po krótkiej przerwie „Przełęcz ocalonych”, dramat wojenny, opowiadający nieprawdopodobną historię człowieka, który został sanitariuszem, by nie musieć zabijać, a na koniec naszym zadaniem jeden z najlepszych filmów ubiegłego roku, czyli „Aż do piekła”.
3 bilety

Helios

2 bilety

SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienieKoncert — 19 lutego


Koncert Marka Dyjaka
Nowy Andergrant, godz. 20


Dyjak, nazywany już polskim bardem, wraca do ulubionych poetów i wierszy. Na płycie „Pierwszy Śnieg” pojawią się teksty Mirosława Czyżykiewicza, Jana Kondraka, Jacka Musiatowicza i Roberta Kasprzyckiego.
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety3.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa do wykorzystania od 20 do 24 lutego.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB