Piątek, 23 lutego 2024

Seans w kinie? Mamy dla Was bilety!

2017-02-21 10:21:39 (ost. akt: 2017-02-21 10:45:18)

Autor zdjęcia: arch.dystrybutora

Podziel się:

„Pokot” i film Agnieszki Holland podbił jury Festiwalu Filmowego w Berlinie i zapewnił autorce Srebrnego Niedźwiedzia. Mamy dla was wejściówki do kina i bilety na koncerty w Nowym Andergrancie.

24 lutego
Koncert Acid Drinkers oraz Projekt Patryoci


Nowy Andergrant, godz. 18
Acid Drinkers zapowiada prawdziwy, energetyczny pokaz sztuki koncertowej. Przed nami Peep Show. To będzie rock’n’rollowy gig, którego wam brakowało. — Zawsze chciałem nagrać płytę, która byłaby wypadkową trzech naszych albumów — „Are You a Rebel”, „Infernal Connection” i „Verses Of Steel”. Peep Show to właśnie takie trzy w jednym — komentuje materiał Ślimak.
— Na tym albumie nie bierzemy jeńców zupełnie! To będzie najprawdopodobniej najbrutalniejszy album w naszej historii. Postawiłbym go mniej więcej koło stalowych wersetów, czyli „Verses of Steel” lub „Infernal Connection” — zapowiadał z kolei Titus. Kwasożłopy mają na koncie mają 17 płyt, które wywarły ogromny wpływ na naszą rockową scenę. Bilety: 40 zł/ 50 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Seanse w kinie — premiery 24 lutego
Pokot


Najnowszy film Agnieszki Holland na podstawie głośnej powieści Olgi Tokarczuk „Prowadź swój pług przez kości umarłych”. Główną bohaterką jest mieszkająca w Sudetach emerytowana inżynierka, astrolożka z zamiłowania i wegetarianka — Janina Duszejko. Pewnej nocy odnajduje ciało swojego sąsiada kłusownika. Widząc bezczynność policji, sama rozpoczyna śledztwo.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Porady na zdrady


W rolę Kaliny, zdradzonej w dniu ślubu kobiety wciela się Magdalena Lamparska. Razem z przyjaciółką postanawiają założyć biznes, który raz na zawsze ukróci męską niewierność. A czy istnieje złota rada na zdrady? Zdradź, zanim zostaniesz zdradzony/a. Najnowszą komedię romantyczną reżyseruje mistrz gatunku Ryszard Zatorski. W filmie zagrali m.in. Anna Dereszowska, Tomasz Karolak, Weronika Rosati, Krzysztof Czeczot.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Ukryte działania


Genialna opowieść o trzech błyskotliwych kobietach afroamerykańskiego pochodzenia, które na przełomie lat 50. i 60. XX wieku zaczęły pracę w NASA. Dzięki ich ambicjom i niewyobrażalnej odwadze, pomogły wysłać w podróż kosmiczną pierwszego Amerykanina — astronautę Johna Glenna.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


xXx: Reaktywacja


Trzecia odsłona produkcji, która na nowo zdefiniowała gatunek szpiegowskiego thrillera. Xander Cage, w tej roli znany już publice Vin Diesel, powraca, by znów stanąć do walki ze swoimi przeciwnikami. Znów będzie wybuchowo.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

25 lutego


Depeche Mode Party
Nowy Andergrant, godz. 21


To spotkanie spełni wszelkie oczekiwania, zapowiadając pozytywną dawkę energii i usłyszymy największe hity z zespołu i dyskografii Depeche Mode. Za sterami ADHD — Gdańsk. Wjazd: 10 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa do wykorzystania od 27 lutego do 2 marca.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB