Sobota, 25 września 2021

Mamy dla was wejściówki na koncerty i do kina

2017-02-27 17:02:04 (ost. akt: 2017-02-28 09:42:42)

Autor zdjęcia: arch. Sorry Boys

Podziel się:

Genialna trasa Sorry Boys i „Roma Tour” już 4 marca w Nowym Andergrancie. W kinach ciekawe premiery, a wśród nich „Maria Skłodowska Curie” z kreacją Karoliny Gruszki.

3 marca

Koncerty
Nocny Kochanek i Łydka Grubasa
Nowy Andergrant, godz. 20


Wyjątkowy koncert trasy „Zdrajcy Metalu 2017”. Nocny Kochanek jest zespołem metalowym, który traktuje muzykę i teksty z ogromnym dystansem. W czasie koncertu usłyszymy materiał z płyty „Zdrajcy metalu”, gdzie znalazło się dwanaście melodyjnych utworów nawiązujących do twórczości klasyków heavy metalu. Razem z nimi na scenie olsztyński zespół Łydka Grubasa, który ma na koncie m.in. występy w czasie Przystanku Woodstock. Bilety: 30 zł/ 40 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

KINO
Bodo


Film biograficzny opowiadający o pierwszym amancie dwudziestolecia tym razem w wersji pełnometrażowej. Tomasz Schuchardt po raz kolejny wcieli się postać, która zapewniła mu niesamowitą popularność. To będzie piękny obraz — historia kinowego gwiazdora, bohatera plotek i skandali, a jednocześnie obiekt westchnień kobiet.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Logan: Wolverine


Hugh Jackman po raz ostatni wciela się w rolę legendarnego Wolverinea. Jego mentor przekonuje go, by wziął udział w ostatniej misji, w której stawką jest życie młodej dziewczyny, jedynej nadziei rasy mutantów.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Maria Skłodowska-Curie


To obraz, który zmieni nasze postrzeganie o jednej z naszych najsłynniejszych rodaczek. Poznajemy ją kiedy z mężem Pierrem Curie i Henrim Becquerelem zdobywa Nagrodę Nobla za odkrycie promieniotwórczości. Jej życie rodzinne miesza się z długimi godzinami w laboratorium.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Maraton Wolverinea
Helios, godz. 23


Jedna noc i trzy odsłony Wolverinea w trzech odsłonach. Na początek klasyczny już obraz „Wolverine”, a już po krótkiej przerwie „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”. Na koniec premierowo „Logan: Wolverine”, w którym Hugh Jackman żegna się z rolą tytułowego bohatera.
Helios
3 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

4 marca

Koncert Sorry Boys Roma Tour
Nowy Andergrant, godz. 20


„Roma” to trzeci album studyjny muzyków. Muzycy eksperymentują i fantastycznie budują klimat, gdzie rasowe brzmienia z pogranicza niezależnego rocka i alternatywnego popu łączą z artystycznym rozmachem. Do awangardy wprowadzają ludowość i etniczne melodie. Nie boją się ryzykownych połączeń i dzięki temu ich twórczość cieszy się coraz większą popularnością.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


5 marca


Koncert zespołu Happysad
Nowy Andergrant, godz. 20


Happysad jedzie w trasę z nowymi piosenkami z albumu „Ciało obce”. Happysad to zgrana ekipa artystów, sekstet, który słynie z niezwykłych pomysłów. W czasie występu z pewnością nie zabraknie starszych utworów, tych znanych i lubianych. W roli gości wystąpią: Tekno, Ted Meneth, Hot Water, Kwartyrnik i Sayes. Bilety: 50 zł/ 60 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety3.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa do wykorzystania od 6 do 9 marca.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB