Sobota, 3 grudnia 2022

Spotkanie z Żołnierzami Wyklętymi i koncert Tadeusza Tadka Polkowskiego

2017-03-02 11:15:08 (ost. akt: 2017-03-02 11:38:05)

Autor zdjęcia: arch. artysty

Podziel się:

W piątek, 3 marca w Gietrzwałdzie odbędzie się koncert polskiego rapera, Tadeusza TADKA Polkowskiego. Początek o godz. 19 w GOK-u w Gietrzwałdzie. A 5 marca spotkanie z Żołnierzami Wyklętymi.

Tadek Polkowski to polski raper, znany jest przede wszystkim z wieloletnich występów w zespole hip-hopowym Firma, którego był współzałożycielem. Od 2011 roku rozpoczął karierę solową, wiele utworów poświęca Żołnierzom Wyklętym.

Spotkanie z Żołnierzami Łupaszki


W niedzielę, 5 marca o godz. 11 w Bazylice Mniejszej w Gietrzwałdzie odbędzie się msza święta w intencji Żołnierzy Wyklętych. Po mszy w Gminnym Ośrodku Kultury czeka nas występ chóru Wawrzyczki, spotkanie z żołnierzami Majora "Łupaszki" kpt. Józefem Rusakiem ps. Bylina, por. Lucjanem Deniziakiem ps. Orzeł i ppor. Jadwigą Łubniewską ps. Jagoda, wspólne śpiewanie pieśni, wystawa pt. „Żołnierze Wyklęci w naszej pamięci”, prezentacja projektu tablicy pamiątkowej poświęconej płk Zygmuntowi Szendzielarzowi ps. Łupaszka i ppłk Józefowi Bandzo ps. Jastrząb, prezentacja projektu sztandaru Jednostki Strzeleckiej 1028 Gietrzwałd im. płk Zygmunta Szendzielarza ps. Łupaszka.

Koncert poświęcony Żołnierzom Wyklętym — Tadeusz Tadek Polkowski w piątek, 3 marca o godz. 19. Gminny Ośrodek Kultury w Gietrzwałdzie, ul. Kościelna 1. WSTĘP WOLNY!

W niedzielę, 5 marca o godz. 11 w Bazylice Mniejszej w Gietrzwałdzie odbędzie się msza święta w intencji Żołnierzy Wyklętych. Po mszy w Gminnym Ośrodku Kultury czeka nas występ chóru Wawrzyczki, spotkanie z żołnierzami Majora "Łupaszki" kpt. Józefem Rusakiem ps. Bylina, por. Lucjanem Deniziakiem ps. Orzeł i ppor. Jadwigą Łubniewską ps. Jagoda.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB