Piątek, 24 września 2021

Widowiskowe koncerty i dobre kino. Mamy bilety!

2017-03-20 14:52:01 (ost. akt: 2017-03-21 11:00:11)

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

Do Olsztyna przyjadą znakomite składy, których koncerty usłyszymy w Nowym Andergrancie. Weekend otworzy Kat i Roman Kostrzewski. W Heliosie znakomite premiery, wśród nich „Amok” Katarzyny Adamik.

Koncert 24 marca


Koncert
Kat i Roman Kostrzewski
Nowy Andergrant, godz. 19


Kat i Roman Kostrzewski to historia black, thrash metalu. Kultowy zespół, który razem z TSA i Turbo nazywany jest Trójcą Polskiego Metalu.
Na przestrzeni lat Kat występował na scenie z tuzami światowego metalu, jak Metallica, Motörhead, Iron Maiden, z powodzeniem występuje w kraju i za granicą. KAT&R K z sukcesem odbył trasę koncertową po Anglii, Szkocji i Irlandii. Teraz skoncentrowany jest nad materiałem na nową płytę, ale będzie gościł w wielu miastach w Polsce prezentując również utwory z najnowszego krążka. Bilety: 40 zł/ 50 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

KINO
Amok


Najnowszy obraz Katarzyny Adamik został oparty na prawdziwej historii Krystiana Bali, którą żyły media na całym świecie. W książce „Amok” z 2003 roku opisał on zbrodnię bardzo podobną do tej, o którą został później oskarżony. Sprawa Bali dała początek najgłośniejszemu procesowi poszlakowemu w historii Polski.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino1.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Azyl


To opowieść o dziejach warszawskiego zoo i państwie Żabińskich, którzy próbowali ocalić setki ludzi oraz zwierząt w trakcie niemieckiej okupacji. W roli głównej zobaczymy aktorkę Jessicę Chastain. Wcieli się ona w postać Antoniny Żabińskiej. Żabińscy pozostali w willi, która mieściła się na terenie zoo. W podziemiach najpierw ukrywali żołnierzy Armii Krajowej, a potem Żydów z warszawskiego getta.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Baba Jaga


Nastoletnia Chloe (w tej roli Lucy Boynton), opuszczona przed laty przez rodzinę, dorasta w sierocińcu. Po niespodziewanej wizycie swej matki, rzeźbiarki Jess (Katee Sackhoff), dziewczyna powraca w okolicę, w której się wychowała. Wraz z przyjacielem dociera do tajemniczej posiadłości, o której krążyły mroczne opowieści. I tam spotyka okrutnego demona, znanego ze słowiańskiej mitologii.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino3.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


Life


Obraz z Ryanem Raynoldsem i Jakiem Gyllenhaalem. W produkcji Daniela Espinozy kosmonauci odkrywają, że jeden z łazików znalazł dowód na życie. Jednak to odkrycie bardziej naukowców przerazi, niż ucieszy. Forma życia, którą odkryją, okaże się bardziej inteligentna niż ktokolwiek z nich się spodziewał.
Helios
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino4.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

Maraton Grozy
Kino Helios, godz. 23


24 marca w kinie Helios wyjątkowa, pełna strachu uczta filmowa. W ciągu jednej nocy pokażemy cztery najlepsze filmy grozy ostatnich miesięcy, a w tym dwie premiery! Pierwszą z nich będzie długo wyczekiwany horror „Baba Jaga”. Dalej zagramy świetny „Zło we mnie” i kolejną premierę „Lokatorzy”. Na koniec wizjonerski thriller psychologiczny w reżyserii nagrodzonego Oscarem Gore’a Verbinskiego, twórcy ”The Ring” - „Lekarstwo na życie”.
Helios
3 pojedyncze wejściówki
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.kino5.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie


25 marca


Koncert Kuba Knap Bejłocz
Nowy Andergrant, godz. 21


Koncert promujący najnowszy album jednego z najlepszych reprezentantów Alkopoligamii. Na koncercie „Bejłocz” możecie spodziewać się mocnych, hip-hopowych brzmień, ale nie zabraknie też utworów z poprzednich projektów. Bilety: 20/25 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety2.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

26 marca


Koncert — Piotr Zioła i Revolving Tour II
Nowy Andergrant, godz. 20


Piotr Zioła występuje na największych polskich festiwalach i współpracuje z najważniejszymi polskimi muzykami. Jego debiutancki album „Revolving Door” ukazał się wiosną w wytwórni Warner Music Poland. Płyta utrzymana jest w klimacie muzyki rozrywkowej z lat 50. i 60.
Artysta zaprosił do współpracy m.in. Gabę Kulkę, Natalię Przybysz i Karolinę Kozak. Single „Podobny” i „W ciemno” pojawiły się na Liście Przebojów Trójki i Liście Przebojów Radia Zet. Ziołę można usłyszeć również w piosenkach: „Przyjmij brak” duetu Rysy (wspólnie z Justyną Święs), „Kolor czerwieni” Wojtka Mazolewskiego czy „Bilet” Flirtini. Bilety: 35 zł/40 zł.
Nowy Andergrant
2 bilety
SMS: Wyślij sms z uzasadnieniem o treści no.bilety3.x, gdzie w miejsce „x” należy wpisać uzasadnienie

Aby dostać bilet, należy wysłać od godz. 9 w niedzielę do godz. 12 we wtorek pod numer 73601 sms z uzasadnieniem: Chcę otrzymać bilet, ponieważ... Uzasadnienie wpiszcie w miejsce „x”. Koszt sms-a to 3,69 z VAT. Bilety bez konkretnej daty do Heliosa do wykorzystania od 27 do 30 marca.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB