Piątek, 12 kwietnia 2024

Filmowa opowieść o słynnej Dalidzie na ekranie. Mamy bilety!

2017-03-27 13:59:26 (ost. akt: 2017-03-27 14:16:43)

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

Była portretowana częściej od Elvisa Presleya i Brigitte Bardot. Na ekranie Heliosa filmowa opowieść o Dalidzie, piosenkarce, która zaśpiewała utwór „Paroles, paroles” w duecie z Alainem Delonem. Mamy wejściówki dla czytelników.Dalida. Skazana na miłośćTo filmowa opowieść o niezwykłej francuskiej artystce włoskiego pochodzenia — Dalidzie, uwielbianej przez publiczność. W życiu rozpaczliwie poszukiwała miłości, a jej życie osobiste było burzliwe i pełne namiętności. Sprzedała na świecie ponad 170 milionów płyt, z czego aż 70 pozycji uzyskało status Złotej Płyty. Uznano ją za prekursorkę stylu disco we Francji. Mimo jej tragicznej śmierci w 1987 roku, jej twórczość wciąż zachwyca.
Helios

2 biletyGhost in the ShellTo obraz oparty na kultowej mandze z lat 90., którą stworzył Masamune Shirow oraz na jej kultowej animacji w reżyserii Mamoru Oshiiego. W filmie główną rolę powierzono Scarlett Johansson, co wywołało falę krytyki wśród fanów komiksu. Jednak mimo tego jest to najbardziej wyczekiwana premiera marca.

Helios

2 biletyCo zrobić, by je otrzymać? Prześlijcie nam maila z uzasadnienie na poczta@naszolsztyniak.pl. Na odpowiedzi czekamy do wtorku, 28 marca, do godz. 12.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB