Wtorek, 29 listopada 2022

Dobre kino i koncerty. Mamy dla Was wejściówki!

2017-04-04 11:34:08 (ost. akt: 2017-04-04 12:15:13)

Autor zdjęcia: dystrybutor

Podziel się:

Po raz kolejny w Nowym Andergrancie wystąpi wyjątkowy Closterkeller z Anją Orthodox. W kinie Helios czekają nas za to „Małżeńskie porachunki” i „Pakt krwi”. Mamy dla Was wejściówki!

6 kwietnia


Koncert
Wspomnienie Krzysztofa Klenczona w wykonaniu Tadeusza Macheli
Nowy Andergrant, godz. 19


Program „Spojrzenie w przeszłość” jest retrospektywną podróżą w czasie, przybliżającą okres działalności Krzysztofa Klenczona, w czasach Czerwonych Gitar i zespołu Trzy Korony. Sam Klenczon mówił o tym okresie „to był najpiękniejszy okres w moim życiu. Były to wprawdzie ciężkie czasy, bo była ciężka praca, ale chyba ten okres najlepiej wspominam". Bilety: 15 zł.
2 bilety
Aby je zdobyć, trzeba wejść na nasz profil facebookowy 4 kwietnia

Koncert zespołu Closterkeller
Nowy Andergrant, godz. 20


Liderką zespołu jest Anja Orthodox - jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem, charyzmą i manierą wokalną, która uczyniła z niej wzorzec do naśladowania dla wielu młodych wokalistek rockowych także i poza granicami Polski. Teksty Anji - mroczna i pełna metafor poezja to również atuty tej legendarnej grupy. Kultowy Closterkeller ma na koncie 15 płyt, a w czasie olsztyńskiego koncertu usłyszymy przekrój utworów z historii zespołu. Bilety: 30 zł/ 40 zł.
Mamy 2 bilety
Aby je zdobyć, trzeba wejść na nasz profil facebookowy 4 kwietnia


KINO
Małżeńskie porachunki


Dwóch Duńczyków: Ib i Edward mają już dość swoich żon oraz dotychczasowego życia i chętnie zakosztowaliby na nowo swobody. Przy kieliszku snują misterny plan, a potem wynajmują płatnego zabójcę, który ma im pomóc odzyskać wolność. Przyjaciele nie doceniają jednak swoich żon i to oni będą musieli bać się o swoje życie. W obsadzie komedii znalazł się Marcin Dorociński.
Helios
2 bilety
Aby je zdobyć, trzeba wejść na nasz profil facebookowy 4 kwietnia


Pakt krwi


Gwiazdy kultowego „Con Air — lot skazańców” John Cusack i Nicolas Cage, znów razem na ekranie. Tym razem zobaczymy ich w thrillerze producentów „Ocalonego” i hitu „Everest”. Za kamerą fachowiec od kina akcji – Steven C. Miller („Maruderzy”, „Extraction"). Tym razem historia braci, z których jeden został gangsterem, a drugi przedsiębiorcą. Gdy gangster zostanie porwany brat rozpocznie walkę o jego życie i rzuci wyzwanie lokalnej mafii.
Helios
2 bilety
Aby je zdobyć, trzeba wejść na nasz profil facebookowy 4 kwietnia


9 kwietnia

Koncert
Hunter i Hiroshima
Nowy Andergrant, godz. 19

Druga odsłony trasy koncertowej zespołu Hunter to przede wszystkim promocja nowej płyty studyjnej zatytułowanej „NieWolnOść”, której premiera odbyła się jesienią zeszłego roku. Album spotkał się ze świetnym odbiorem wśród fanów zespołu Hunter.
Podczas koncertów będzie można usłyszeć jednak nie tylko premierowe utwory, ale także przekrój poprzednich płyt. Tutaj zarówno starsi jak i młodsi usłyszą to, co najbardziej lubią. Przed nimi zagra Hiroshima. Bilety: 40 zł/ 50 zł.
Mamy 2 bilety
Aby je zdobyć, trzeba wejść na nasz profil facebookowy 4 kwietnia


Bilety bez konkretnej daty do Heliosa do wykorzystania od 10 do 13 kwietnia.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB