Sobota, 20 kwietnia 2024

Maraton w Heliosie ze Strażnikami Galaktyki. Mamy bilety!

2017-05-02 21:19:21 (ost. akt: 2017-05-02 21:30:46)

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

Tęsknicie za bohaterami z komiksów Marvela? Już 5 maja o godz. 21 w Heliosie minimaraton, w czasie którego obejrzymy m.in. premierowy pokaz filmu „Strażnicy Galaktyki 2”. Start: 21. Mamy bilety!

5 maja o godzinie 21 kina Helios zapraszają na wyjątkowy wieczór w towarzystwie największych awanturników w całym kosmosie. Na ekranie obie części filmowej serii z premierowym pokazem „Strażników Galaktyki 2”! Peter Quill, szop Rocket, drzewokształtny Groot, Gomora i Drax Niszczyciel to najbardziej nieprzewidywalna zgraja superbohaterów Marvela. Przez zadziwiające i pełne humoru sploty wydarzeń to właśnie oni mają być gwarantem przetrwania galaktyki. Czekają nas oszałamiające efekty specjalne, gwiazdorska obsada i nieustannie trzymająca w napięciu akcja.

Mamy 3 pojedyncze wejściówki dla naszych czytelników. Co zrobić, by je dostać? Szczegóły na naszym profilu facebookowym.

Start: 05.05, godz. 21:00
Na ekranie:
- STRAŻNICY GALAKTYKI
- STRAŻNICY GALAKTYKI 2 (Premiera!)

Strażnicy Galaktyki (napisy)


Zuchwały awanturnik Peter Quill kradnie tajemniczy artefakt stanowiący obiekt pożądania złego i potężnego Ronana, którego ambicje zagrażają całemu wszechświatowi. Chcąc uniknąć gniewu Ronana, Quill zmuszony jest zawrzeć niewygodny sojusz z czterema niemającymi nic do stracenia outsiderami: Rocketem – uzbrojonym szopem, Grootem – drzewokształtnym humanoidem, śmiertelnie niebezpieczną i tajemniczą Gamorą i żądnym zemsty Draxem Niszczycielem. Kiedy główny bohater odkrywa prawdziwą moc artefaktu i zagrożenie, jakie stanowi on dla kosmosu, musi zmobilizować swoich niesubordynowanych towarzyszy do ostatniej bitwy, od której zależą losy galaktyki.

Strażnicy Galaktyki 2 (napisy)


Grupa najbardziej niesubordynowanych outsiderów w galaktyce penetruje odległe zakątki kosmosu, próbując rozwikłać zagadkę pochodzenia jednego z jej członków, Petera Quilla aka Star Lord. Niegdysiejsi wrogowie staną się ich sprzymierzeńcami, a w nieustannie powiększającym się filmowym uniwersum Marvela zagoszczą nowe postacie znane z kart komiksu.

mat. prasowe

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB