środa, 19 czerwca 2024

Najnowsze premiery w kinie Helios. Rozdajemy bilety!

2017-05-12 18:15:49 (ost. akt: 2017-05-12 18:27:35)

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

Animacja o małej ośmiorniczce podbije wasze serca! Na ekranie Heliosa czeka nas również najnowsza produkcja Jana Kidawy-Błońskiego. Mamy bilety! Szczegóły na naszym profilu facebookowym!

Dudi cała naprzód


Pełna humoru i szalonych przygód podwodna odyseja małej ośmiorniczki i jej opływowych przyjaciół. Jest rok 2100. Poziom oceanów podniósł się na tyle, że ludzkość opuściła ziemię. Teraz gospodarzami naszej planety są wszelkie wodne istoty.
Helios
2 bilety


Gwiazdy


Nowy film Jana Kidawy-Błońskiego, twórcy „Skazanego na bluesa" i „Różyczki". Główną osią opowieści są losy śląskiego piłkarza Jana Banasia – gwiazdy Polonii Bytom, Górnika Zabrze i Polskiej Reprezentacji ery Kazimierza Górskiego. Poznajemy nie tylko jego karierę sportową, ale też burzliwe życie uczuciowe.
Helios
2 bilety


Obcy. Przymierze


To drugi rozdział nowej trylogii, którą zapoczątkował „Prometeusz". Statek osadniczy „Przymierze" dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem dla człowieka. Członkowie ekspedycji szybko się jednak przekonują, że trafili do mrocznego i pełnego tajemnic świata. A jedynym jego mieszkańcem jest android David, który ocalał z katastrofy.
Helios
2 bilety


Mamy dla Was wejściówki? Jak je zdobyć? Szczegóły na naszym profilu facebookowym.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB