Piątek, 24 września 2021

Zatorze zaprasza do Magicznego Jakubowa

2017-05-25 12:00:00 (ost. akt: 2017-05-25 15:40:18)

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Podziel się:

Występy dzieci z Zatorza, znanych olsztyńskich zespołów muzycznych, przejażdżki na koniu, dmuchańce, gry i konkursy. W niedzielę, 28 maja od godz. 12 czeka nas VI Festyn Rodzinny Magiczny Park Jakubowo. 


— Przywracamy tradycję majówek sprzed 50 lat, które tutaj się odbywały. Pamiętam, jak chodziłam na nie z moimi rodzicami — mówi Zdzisława Łukaszewska, prezes zarządu stowarzyszenia „Nasze Jakubowo”, organizator festynu.
I teraz czas na kolejną odsłonę majówki w Jakubowie. Na uczestników festynu czeka nie tylko muzyka. Organizatorzy przygotowali rodzinom atrakcje, które są nie tylko związane z tematem imprezy „Segregujesz nie marnujesz”. W programie występy artystyczne dzieci i młodzieży, rodzinne konkursy i zabawy, animacje dla najmłodszych. Na dzieci czekają liczne dodatkowe atrakcje, m.in. przejażdżki konne czy malowanie twarzy, zabawa z chustą Klanza, gra w bule czy puszczanie gigantycznych baniek mydlanych. Jakubowo stanie się też centrum koncertowym. Na scenie usłyszymy Kapelę Jakubową, Waleriana Ostrowskiego i Czerwonego Tulipana. Wstęp wolny.
https://m.wm.pl/2017/05/orig/piknik-389637.jpg

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB