Sobota, 4 lutego 2023

Park Kusocińskiego znowu zawiruje od atrakcji!

2017-05-25 16:00:00 (ost. akt: 2017-05-30 19:11:25)
Piknik

Piknik

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Podziel się:

W niedzielę, 4 czerwca zapraszamy wszystkich do parku Kusocińskiego. O godz. 11 startuje piknik rodzinny, organizowany przez „Naszego Olsztyniaka”, „Gazetę Olsztyńską”, „Fit nie Fat” i Fundację „Przyszłość dla Dzieci”. To będzie udana niedziela!Szukacie pozytywnych wrażeń? Zajrzyjcie na nasz piknik! Czeka dużo dobrej zabawy. Ci, którzy lubią tańczyć i śpiewać nie będą narzekać na brak atrakcji.
Na scenie wystąpią zespoły dziecięce i młodzieżowe, m.in. olsztyńskie cheerleaderki z Soltare i uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie. Zaśpiewają dla was m.in. utalentowani artyści z Be Free oraz grupa małych muzyków z zespołu Krew, Pot i Łzy.

Do aktywności zaprosimy również rodziców z dziećmi. Ci będą mogli na żywo przekonać się, na czym polega salsation. To energetyczny koktajl, który z pewnością was poruszy. O to, by maluchy dobrze spędziły czas zadba specjalistka od animacji z „Odjazdowych imprez”, aktywnyczas.pl oraz Fitnesska.

Rozwiążemy też wiele konkursów i plebiscyt „Gazety Olsztyńskiej” na Małą Księżniczkę i Małego Księcia 2017 roku. Odbędzie się też podsumowanie naszej akcji „Karny Jeżyk”, którą organizujemy wspólnie z Komendą Miejską i Wojewódzką Policji oraz olsztyńskim WORD-em.
Będzie też coś dla pań, czyli kilka bezcennych rad, jak zadbać o dobrą formę i dietę m.in. z ekspertami z Light Boxa. A porady na temat zdrowia czekają nas również w namiocie szpitala dziecięcego. W programie pokazy, m.in. piłki ręcznej. To tylko niektóre z atrakcji. Do tego tradycyjnie to, co dzieci lubią najbardziej, czyli wielkie bańki, dmuchańce, animacje i malowanie buziek. Teatr Form Niezależnych Korzunowicz zaprosi do gry w kapsle. Profesor Stanisław Czachorowski udowodni, że malowanie kamieni może być naprawdę inspirujące. Lubicie sportowe wyzwania? Na ringu będziecie mogli zmierzyć się z samym Przemkiem Opalachem.


Jeśli w międzyczasie zgłodniejecie, to będą czekać na was smakowite przysmaki prosto z food trucków. 
Tradycyjnie również w czasie naszego pikniku rozstrzygniemy akcję „Kilometry Dobra”, którą prowadzi nasza Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”. Tego dnia każdy z was może także pomóc podopiecznym fundacji. Jak? Wystarczy wziąć udział w „Biegu o Złotą Monetę”. Dorośli biegacze pokonają trasę o łącznej długości pięciu kilometrów. Dzieci do lat 7 — dystans 300 m, dzieci 8-11 lat 600 m, a młodzież 12-15 lat dystans 1 km. Zapiszecie się - kliknij!
Biuro zawodów w dniu biegu będzie będzie czynne od godz. 12 do 16. Opłata startowa będzie przekazana w całości na akcję Kilometry Dobra, której finał odbędzie się właśnie w czasie pikniku. 

Zapraszamy! Czekamy na Was!A tak bawiliśmy się rok temu:Podczas ubiegłorocznego pikniku tradycyjnie rozstrzygnęliśmy akcję „Kilometry dobra”, czyli inicjatywę, w której każda podarowana na rzecz chorych dzieci złotówka przeliczana jest na kilometry.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB