Niedziela, 19 maja 2024

Startup Weekend Olsztyn. Ostatni dzień zapisów!

2017-06-19 13:27:28 (ost. akt: 2017-06-27 13:57:15)

Autor zdjęcia: mat. promocyjne

Podziel się:

W dniach 7-9 lipca odbędzie się trzecia już edycja Startup Weekend Olsztyn. Uczestnicy będą mogli poznać ciekawych ludzi i razem popracować nad fajnymi projektami.

Startup Weekend to wydarzenie znane na całym świecie od Stanów Zjednoczonych przez Polskę po Indie. W naszym kraju takie spotkania odbywają się cyklicznie w różnych miastach Polski. Poświęcone są różnym tematom – od kwestii medycznych, finansowych po tematy kosmiczne.

Startup Weekend 3-dniowy event, trwający bez przerwy, polega na skompletowaniu lub dołączeniu do zespołu, który w ciągu 54 godzin przygotuje fundamenty startupu, prototyp usługi, narzędzia, czy serwisu. Ideą jest wspólna praca zespołów składających się ze specjalistów różnych dziedzin: programowania, marketingu oraz grafiki. Nie trzeba mieć specjalnych umiejętności, żeby wziąć udział w wydarzeniu – wystarczy mieć chęci do działania.

- W tym roku skupiamy się na pomysłach dla biznesu, ale jeśli ktoś ma inny pomysł to i tak zapraszamy! – zapowiadają organizatorzy. – W naszym wydarzeniu wezmą udział ludzie z różnych branż i w różnym wieku. Są wśród nas uczniowie olsztyńskich techników, przyjezdni z kraju czy lokalni przedsiębiorcy. Na Startup Weekendzie jest miejsce dla każdego!

W cenie biletu na to wydarzenie jest wyżywienie przez cały weekend, pizza czy Startup Weekendowe koszulki. Organizatorzy zapewniają też miejsce do odpoczynku i gadżety dla uczestników wydarzenia.

Rejestracja na to wydarzenie otwarta jest do środy, 29 czerwca, do godziny 10.

mat. promocyjne

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB