Wtorek, 29 listopada 2022

Nowe premiery w kinie! Mamy wejściówki!

2017-08-22 11:34:43 (ost. akt: 2017-08-22 16:26:04)
Dany Boon na ekranie znów wprowadzi was w dobry humor.

Dany Boon na ekranie znów wprowadzi was w dobry humor.

Autor zdjęcia: arch. dystrybutora

Podziel się:

Dany Boon powraca w doskonałej formie. A Samuel L. Jackson wcieli się rolę płatnego zabójcy. Na ekranie Heliosa m.in. zobaczymy filmy „Agentka Specjalnej Troski” oraz „Bodyguard Zawodowiec”. Mamy dla Was bilety! Szczegóły na naszym facebooku.

Agentka Specjalnej Troski


Francuzi wiedzą, jak robić dobre komedie. Dany Boon tym razem wcieli się w rolę dowódcy elitarnej jednostki sił specjalnych. Jego życie jest skomplikowane, a staje się jeszcze bardziej, kiedy dostaje do przeszkolenia niezdarną policjantkę — córkę Ministra Spraw Wewnętrznych.
Helios
2 bilety


Bodyguard Zawodowiec


Komedia i film akcji w jednym. Jackson Smith (Ryan Reynolds) jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli chroni cię Smith, stajesz się nieśmiertelny. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego. Smith ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), który zdecydował się zeznawać przeciw zbrodniarzowi wojennemu, którego reżim ma na sumieniu tysiące istnień. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród, a po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone. Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle nie dopuścić do procesu.
Helios
2 bilety


Gang Wiewióra 2


Surly, Andy i spółka będą musieli się nieźle uwijać, by nie dopuścić do katastrofy. A taką na pewno będzie budowa wielkiego parku rozrywki, który sprawi, że okolica już nigdy nie będzie spokojna.
Helios
2 bilety


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB